Як робити ставки на теніс

11-14-2019

Теніс – другий за популярністю вид спорту в світі. Перший, природно, є футбол. Динаміка гри великого тенісу змінюється в залежності від покриття, а їх існує три види: хард, трава і грунт. Різноманітність кортів, видовищні змагання – приваблюють уболівальників і спортивних аналітиків. Сьогодні розглянемо, як правильно робити ставки на теніс, спочатку рекомендую зайти на сайт Пари Матч https://parimatchbets7.com/ і знайти там теніс, та зробити свою ставку, тут у вас є усі шанси на перемогу.

Стратегії ставок на теніс
Знання специфічних особливостей великого тенісу, аналіз статистики, якісний підхід та підготовка – все це дозволяє беттору побудувати особисту стратегію ставок на теніс або використовувати існуючі покрокові інструкції.

бонус Паріматч
Стратегія ставок-шаблон, якому повинен дотримуватися гравець для отримання прибутку. Нагадаємо, безпрограшних тактик не існує, але жоден користувач не пройде повз, не прочитавши інформацію про стратегії гри на теніс.

Одна з найбільш популярних стратегій ставок на теніс – гра на фаворитів. Погодьтеся, знаючи рівень тенісистів, без проблем можна зібрати якісний двійник з коефіцієнтом від 1.60. Єдиний мінус – рано чи пізно котирування 1.25 не зіграє, і гравець піде в «жирний» мінус. У мережі знаходяться близько десяти відомих стратегій на теніс, кожна з яких подобається тій чи іншій публіці.


Теніс в лайві
Висока активність букмекерських контор спостерігається в період турнірів великого шолома (ТБШ). Новачки часто збільшують банк на тенісі в лайв. Перший варіант: ставки на гейми. Підберіть 3-4 тенісиста, які стабільно тримають свою подачу, і на подачу яких букмекери дають котирування від 1.20. Слідкуйте за матчем онлайн, ставте на гейми, і за 2-3 години підніміть банк з 1 000 до 5 000 рублів. Другий шлях підходить для тих самих тенісистів. Шукаємо пари, в яких обидва опонента добре подають і здорово приймають чужу, ставимо на ТБ (9.5) в першому сеті. Такі ставки часто проходять в поєдинках Грота, Карловича, Яновича, Ізнера, іноді в сетах Іллі Марченко, Раонича і Енді Маррея. Коеф. На те, що в першому сеті буде зіграно більше 9.5 геймів, завжди варіюється від 1.40 до 1.80.

Настільний теніс
Поговорили про великий теніс, тепер переходимо до настільного. Перейшовши, наприклад, в лайв-лінію букмекерської контори «Парі-Матч», часто проходять онлайн трансляції матчів настільного тенісу. Перш ніж вибирати даний вид спорту, рекомендуємо вивчити правила цієї гри. Про футбол і великий теніс знає кожен другий, а ось правила «маленького» тенісу ніхто не вивчав. Один із способів заробити в лайв є бет на тотал більше в партії. Ставити треба, коли в матчі зіграно дві партії, і якщо вони обидві завершилися на ТБ (17.5), значить обидва тенісиста не «розвалюються» і грають стабільно, ведучи боротьбу за кожне очко. В такому випадку ставка в більшості ігор буде мати позитивний результат і в наступних партіях.

Тотал
Ставки на тотал у великому тенісі – популярний результат. Досвідчені каппери часто віддають перевагу ТБ 22.5 геймів в матчах за участю того ж Карловича, Раонича, Грота, Долгополова, Ізнера. До цього списку додав Лопеса Фелісіано, Мюллера, Куеррі, Джонсона і Дель Потро, всі ці тенісисти знаходяться в ТОП-50 рейтингу ATP. Їх матчі часто проходять з величезною кількістю геймів і сетів.

ТМ 23.0 вигідно, коли один суперник явно перевершує свого опонента. Такий поєдинок, швидше за все, завершиться з рахунком 2: 0 на користь однієї зі сторін. Спільнота «Tennis Analysys» в лайв-режимі часто практикує «ТМ 10.5» на будь-який з сетів. Статистика підтверджує позитивну тенденцію на дистанції.