Як поставити пароль на флешку

85

На жаль, у вас немає можливості просто взяти і захистити паролем весь флеш-накопичувач, як ви це робите у своєму Facebook акаунті, захищаючи його паролем.

Спеціальні програми шифрування – ось що захистить вашу інформацію від сторонніх очей.

Якщо ви не хочете витрачати гроші на спеціальний безпечний флеш-накопичувач з апаратним шифруванням даних, ви можете використовувати безкоштовні програми, для досягнення такого ж рівня захисту.

У цій статті ми розглянемо про деякі з найбільш простих способів захисту файлів і папок на вашому знімному носії.

Просте збереження файлів з паролем

Як вже згадувалося вище, ви не можете просто взяти і захистити свій флеш-накопичувач паролем, без застосування шифрування. Проте якщо у вас немає часу або ви просто не хочете займатися тривалим процесом шифрування папок, і вам потрібен швидкий результат для захисту всього декількох файлів, то ви можете убезпечити ці файли, встановивши на них паролі і вже потім записати на флешку.

Багато програми в те числі Word і Excel, дозволяють захищати файли за допомогою пароля. Наприклад, в Word це можна зробити, перейшовши в відкритому документі на вкладку «Безпека», яка знаходиться за адресою Сервіс >Параметри. Після цього можна ввести пароль і нарешті, зберегти документ. Тільки не забудьте від нього пароль.

Як поставити пароль на флешку

Створення зашифрованих і захищених паролем розділів з допомогою Rohos Mini Drive

Багато програми здатні зашифрувати і захистити паролем ваші дані. Однак більшість з них вимагає прав адміністратора для повноцінної роботи на будь-якому комп’ютері. На жаль, це також відноситься і до одним з кращих програм шифрування (приклад: TrueCrypt). Такі інструменти не можна використовувати, якщо вам потрібно передати дані на інший комп’ютер, на якому у вас немає прав адміністратора.

Rohos Mini Drive саме той інструмент, який буде працювати, якщо ви не володієте правами адміністратора. Безкоштовна версія програми може створювати прихований, зашифрований або захищений паролем розділ 2 Гб на USB-накопичувачі. Інструмент використовує автоматичне шифрування на основі алгоритму AES з 256-бітовим ключем. Завдяки портативного Rohos Mini Drive, який встановлюється прямо на портативний флеш-накопичувач, незашифровані дані будуть доступні на локальній системі. До всіх захищених шифруванням даних можна буде отримати доступ з будь-якого іншого комп’ютера.

Як поставити пароль на флешку

Як тільки ви створили захищений паролем і зашифрований відділ на вашому зовнішньому диску, ви можете відкрити його, натиснувши на іконку Rohos Mini.exe з кореневої папки. Після введення пароля, ваш Rohos диск буде змонтований і доступний через комп’ютер, ви зможете використовувати всі диски і розділи, підключені до системи. Для закриття всіх розділів Rohos, необхідно клацнути правою кнопкою мишки значок програми Rohos в області сповіщень на панелі завдань Windows і вибрати пункт «Вимкнути».

Як поставити пароль на флешку

Завантажити з офіційного сайту програму Rohos Mini Drive думаю праці не складе.

Захист флешки за допомогою USB Safeguard

Як і Rohos Mini Drive, USB Safeguard є портативним додатком, які працюють безпосередньо з USB-накопичувачем і, отже, не вимагає прав адміністратора на комп’ютері. При шифруванні використовується алгоритм AES з 256-бітовим шифруванням. У безкоштовної версії розмір диска обмежений до 2 Гб.

Завантажте usbsafeguard.exe і скопіюйте його на USB-накопичувач. Запустіть його з вашого флеш-диска і введіть пароль для блокування диска. Щоб зняти блокування, знову запустіть файл і введіть пароль. Процедуру блокування необхідно повторювати кожен раз, коли ви хочете заблокувати диск, тому намагайтеся запам’ятовувати, в якому статусі знаходиться диск, заблокованому або розблокований. До речі, в цьому є і свій плюс: у вас є можливість кожен раз змінювати пароль, коли використовуєте USB Safeguard.

Як поставити пароль на флешку

Ну і для цього вам теж знадобиться завантажити програму USB Safeguard з будь-якого ресурсу , благо google ніхто не відміняв Як поставити пароль на флешку