Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

6
Всім привіт. Розкажу, як можна заробляти адмініструванням чужих або своїх груп ВКонтакте, не напружуючись при цьому і не боячись бути звільненим з посади».

Отже, Вам запропонували зайнятися адмініструванням групи (або мережі груп, що краще) або Ви вирішили зробити свою мережу груп (наприклад, міські групи, типу барахолки, подслушано та інших). Попрацювавши на живий групі приблизно місяць, адміністратор приходить до одного висновку: «у ВК все дуже незручно для адміністрування груп». По-перше, щоб модерувати запису, потрібно кожен раз стрибати з групи в групу. По-друге, до модерируемым записів треба проставляти таймери, щоб вони не вивалювалися пачкою за один раз, а красиво раскидывались по часу, займаючи стрічку рівномірно і звертаючи на себе увагу (ну, не мені Вам розповідати, як правильно вести групи). Плюс, іноді потрібно зробити рекламний пост, який через якийсь час потрібно видалити. І, звичайно ж, спам в коментарях. Проблема в тому, що якщо Ви – не єдиний редактор співтовариства, то у вкладці «коментарі» Ви будете бачити тільки коментарі до постів, які опублікували самі, а решту треба шукати.

Коротше кажучи, цей «той ще геморой».

Але все не так сумно. Виявляється, є сервіс, в якому всі ці проблеми вирішені. Сервіс називається vksap.ru. Для адмінів кількох спільнот він буде зручний тим, що дасть можливість подивитися статистику за групами (не потрібно порівнювати цифри, перемикаючись з однієї вкладки на іншу). Для редакторів – модеруванням постів, модеруванням коментарів і керуванням рекламними постами. Разраб обіцяють додавати функціонал, так що в майбутньому можливі нові плюшки.

Розповім, як користуватися сервісом.

Перше – це реєстрація, після неї нас перекидає на сторінку налаштувань, де треба авторизувати для управління групами. Тут все просто: натисніть зелену кнопку, відкриється новий таб, там даємо додатком дозволу і чекаємо, поки не з’явиться біла сторінка з текстом про те, що не треба копіювати токен, бла бла бла. Нам якраз треба цей токен скопіювати. Копіюємо всю рядок адреси і вставляємо її в полі URL на сторінці налаштувань в vksap. Сервіс сам обріже непотрібне і залишить токен (складається з латинських букв і цифр, якщо у Вас не так, то Ви щось не те зробили).

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

Натискаємо кнопку «зберегти» і ліворуч від блоку з авторизацією з’являється блок налаштувань. Тут тиснемо «Завантажити спільноти» і в списку вибираємо кліком спільноти, які будемо адмініструвати.

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

Після реєстрації нам доступно 5 спільнот, цього більш ніж достатньо для початку. Після того, як виділили потрібні співтовариства, не забудьте натиснути «Зберегти» під списком.

УВАГА! ВК може вирішити, що Ви зайшли з підозрілого місця і запропонує ввести капчу або номер телефону. Якщо цього не відбувається, але і функції сервісу не працюють, зайдіть на сторінку налаштувань, на ній, швидше за все це повідомлення вискочить.

Після того, як все зроблено, можна переходити на головну сторінку. Тут знаходиться статистика за вашим групам. В помаранчевому блоці видно, скільки вже повідомлень додано сьогодні. Як Ви знаєте, ВК обмежує кількість постів у групі 50 штуками, так що сервіс попередить Вас червоною смужкою, коли Ви наблизитеся до ліміту. Справа (або знизу, якщо Вам маленьке дозвіл) виводиться зведена статистика по спільнотам. Поки є тільки унікальні відвідувачі та повне охоплення, але обіцяють додати й іншу статистику для порівняльного аналізу, яка є в ВК.

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

Другий пункт – модерація. Тут у списку «мої групи» виводяться спільноти, в яких є запропоновані новини. Натиснувши на співтовариство, Ви побачите список постів. Їх можна додати в дозволені або видалені, відредагувати текст і подивитися фотки. Щоб відредагувати текст, просто натискаєте на ньому лівою кнопкою. Вгорі є дві кнопки, працюють вони однаково – посилають дозволені і віддалені пости в групу. Праворуч є налаштування інтервалу для відкладених записів. Якщо натиснути і поставити галочку інтервал, то пости додадуться в групу з обраним інтервалом. Менше п’яти хвилин, вибрати не можна із-за обмежень ВК. Якщо ж вибрати дату і час у полі календаря, то пости почнуть публікуватися з обраного часу і дати.

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

Далі йдуть коментарі. Тут Ви вибираєте співтовариство, в якому бажаєте перевірити коменти на спам. Виводяться тільки пости з коментарями в порядку додавання постів. Це не дуже зручно, але обіцяють зробити сортування за останніми комментам. Пости зчитуються по 20 штук. Якщо з 20 штук тільки в трьох були коменти, то виведуться тільки три, відповідно. Щоб подивитися більш ранні пости, треба натиснути кнопку «Завантажити більш ранні записи». Будь комент можна видалити користувача забанити на тиждень.

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

І найсмачніше: реклама. Рекламні пости в групу можна додавати не частіше трьох разів на добу, інакше співтовариство можуть забанити. Це на всяк випадок. Отже, тиснемо на групу, в якій хочемо додати рекламу, і заповнюємо форму. З текстом запису і фотографіями все ясно. Розберемося з полями налаштувань. Поле «посилання» додає посилання на посаді, «час початку кампанії» вказує, з якого часу почати пиляти пости. Якщо час зазначено до цього і включений перемикач «Запустити», то кампанія почнеться в 00 хвилин наступної години. Також можна вибрати, скільки разів повторити пост, як часто його потрібно повторювати і через скільки видалити.

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

У підсумку Ви не витрачаєте багато часу на групи, але отримуєте ті ж гроші. Відповідно, можна взяти на підтримку ще більше груп і косити ще більше бабла. Я веду кілька місцевих груп з місцевої мережі спільнот і раніше просто зашивался, нічого не встигав робити, а тепер стало з’являтися вільний час, який я витрачаю на корисні справи.

Як можна заробляти адмініструванням чужих груп ВКонтакте?

Якщо у Вас залишилися питання, напишіть в групу vk.com/vksapru. Можете так питати тут в коментах, спробую відповісти на ваші запитання.