Як дивитися історії в instagram

11-3-2021

Незважаючи на те, що instagram якісно стежить за правами користувачів в мережі і оберігає їх приватність, на даний момент часу в додатку немає можливості, яка б дозволила подивитися історію іншого користувача анонімно. Також хочемо вам порекомендувати StoriesIG. Однак є різні варіанти, як ви можете вирішити це завдання. Саме про них ми поговоримо в даній статті.

Також з його допомогою ви можете завантажувати фото, відео та аватарки будь-якого користувача, і переглядати аватарки в повному розмірі. Якщо користуєтеся повною версією сайту, подивитися історію непомітно для її творця допоможе додаток від гугл хром, яке називається crome ig story. Для початку використання:

Є ще одне неофіційне додаток, яке також вирішує завдання анонімного перегляду історій. Воно називається “storyview for instagram”. Для його скачування також відвідайте магазин апп сторі або гугл плей. Звертаємо увагу, що додаток неофіційно, тому незрозуміло, яким чином його установка вплине на ваші дані.

Якщо хочете подивитися свої старі сторі, скористайтеся архівом. Не так давно instagram представив користувачам нову опцію-архів історій. Спеціальне сховище, куди потрапляють сюжети, після того, як пройшло 24 години і вони пішли зі стрічки. Щоб переміститися в сховище досить перейти в свій профіль і натиснути на значок циферблата вгорі зліва. Там ви виявите всі свої сторіс в хронологічному порядку. Спочатку будуть показані найостанніші, які тільки що були в стрічці.