Xplico

216
Xplico — це ПОТУЖНИЙ декодер (Дистрибутив) інтернет трафіку. Інструмент криміналістичного аналізу мережевого трафіку [Network Forensic Analysis Tool — NFAT].
В останній версії програми (В) додано GUI — графічний інтерфейс, який дозволяє переглядати фотографії та відео, які сниффит програма, тобто є графічний інтерфейс програми

Мета Xplico в тому, щоб витягти з перехопленого трафіку дані, які призначалися з додатком, як Skype, Opera, FireFox, ICQ, і будь-яке інше. Наприклад, з .PCAP файлу утиліта може отримувати електронну пошту (POP, IMAP і SMTP протоколів). Може витягнути весь контент HTTP трафіку і кожен виклик VoIP (SIP), FTP, TFTP і так далі, далі, далі і дууже далеко…

Після цієї програми можу з упевненістю викинути, так, ВИКИНУТИ! велика кількість сніффер в топку.

Під час декодування сеансу Xplico виробляє KML файл, цей файл, використовуваний з GOOGLE EARTH, що дозволяє переглядати географічну карту сполук, декодуємих Xplico.

Інструкція:
За замовчуванням юзер та пароль: User: admin; Pass: …
На Ubuntu 32/64bit:
sudo bash -c ‘echo “deb http://repo.xplico.org/ $(lsb_release -s -c) main” >> /etc/apt/sources.list’
sudo apt-key adv —keyserver keyserver.ubuntu.com —recv-keys 791C25CE
sudo apt-get update
sudo apt-get install xplico

Вся інфа на Wiki, так що бери пиво з холодильника і ченить щоб закусити і віртуальними ногами туди !

Інтерфейс англійська !

Важить звичайно – 2,9 ГБ … Xplico але я ним користуюся і вам раджу, але це не для Windows, якщо тільки через віртуалку і дивитися за локальними портами, так дивайсами !

Завантажити:xplico