Xiaomi випустила бездротову зарядку потужністю 100 вт

13

Китайська компанія xiaomi без зайвого шуму випустила на домашньому ринку нову бездротову зарядну станцію під назвою mi 100w wireless charging stand. Новинка являє собою більш потужну версію випущеної в травні mi 80w, забезпечує бездротову зарядку потужністю до 100 вт і коштує близько $92.

Зображення: gizmochina

Представлена зарядна станція багато в чому повторює попередню модель. Разом з цим вона забезпечує більш потужну бездротову зарядку і виконана в чорному корпусі з золотим акцентом, тоді як 80-ватна версія пристрою поставляється в білому корпусі з срібним акцентом. Конструкція зарядки дозволяє розміщувати смартфон як горизонтально, так і вертикально.

Зображення: gizmochina

З назви випливає, що новинка має максимальну вихідну потужність в 100 вт, тоді як попередня модель видавала тільки 80 вт. Комплект поставки включає в себе фірмовий блок живлення на 120 вт і usb-кабель на 6 а. Цікаво, що жоден з існуючих продуктів xiaomi не підтримує бездротову зарядку потужністю 100 вт.

Зображення: gizmochina

Зарядка отримала додаткові рівні захисту, в тому числі від перенапруги, від низької напруги, від перегріву і ін.у конструкції передбачено дві котушки і динамічний кулер, що працює досить тихо. Оскільки пристрій використовує стандарт qi, його можна використовувати для підзарядки практично будь-якого пристрою з підтримкою бездротової зарядки. Однак тільки mi 11 pro, mi 11 ultra і mi mix 4 підтримують «режим надшвидкої бездротової зарядки». За даними xiaomi, смартфон mi mix 4 з акумулятором на 4500 ма·год і підтримкою бездротової зарядки 50 вт можна повністю зарядити за 28 хвилин за допомогою нової зарядної станції.