Xiaomi mijia pro-робот-пилосос з двоканальним пиловловлювачем і lidar

6

Компанія xiaomi представила свій перший робот-пилосос з двоканальним циркуляційним пиловловлювачем. Завдяки унікальній конструкції новинка під назвою mijia pro здатна за 10 секунд повністю очистити свій пилозбірник.

Новий самоочисний робот-пилосос став вдосконаленою версією представленого цього літа mijia sweeping and dragging robot 2 pro. Крім підтримки тих же функцій, що і у попередника, оновлений mijia pro замість одного отримав два резервуари з водою. Таке рішення спільно з підтримкою тиску в 16 500 па дозволяє швидко і ефективно очищати пилозбірник, а також істотно прискорює процес прибирання.

Роботизована швабра новинки отримала квадратну головку, що забезпечує повне видалення пилу з кутів. Датчик lidar з 3d-системою розпізнавання перешкод і алгоритмами ai дозволяють роботу-пилососу бачити перешкоди і з максимальною точністю будувати карти приміщень, а також оптимально планувати прибирання. За запевненням xiaomi, очищати сам пристрій досить не частіше одного разу на 45 днів.

Mijia pro на умовах краудфандингу доступний зараз на платформі xiaomi youpin за $390, а в роздріб робот-пилосос надійде за ціною $465.