додому Блог

freebitco.in ЩЕ ВИГРАШНІ НАЛАШТУВАННЯ

0
Це ще 1 вид комбінації Auto Bet для виграшу на freebitco.in. АЛЕ ці настройки Auto bet дуже небезпечно використовувати, так що користуйтеся нею з великою обережністю є шанс зірвати куш не менше 15000 сатоши, а є шанс злити все, користуйтеся тільки 1 раз на добу і не користуйтеся більше 5 хвилин, і треба бути з обовязковим балансом НЕ менше 25000 сатоши, і якщо ви почали просирати більше 5000 сатоши негайно зупиняйте Auto-bet, інакше далі вас чекає великий злив розміром весь ваш баланс, що сказати казино йопт ...

Steam ( Abuse Account )

0
Дана програма допоможе вам забанити або зіпсувати репутацію вашому ворогові.1 - Вантажте акаунти2 - Вибираєте суть скарги3 - Вводите посилання на профіль4 - Старт ( зі всіх завантажених акаунтів буду йти скарги на цей профіль )p.s.

KilerRat v7.5.4

0
Звичайний RAT, досить непоганий, добротний, з стандартним для RATа набором функцій які можна споглядати на скріні. Присутня вбудована фіча зміна розширення файлу, змінює розширення на невинне, створюючи файл виду filename(exe.jpg):Естессно палітся, не FUD, потрібно криптовать.

RGhost Mail Grabber v1.0z by DFAN

0
RGhost Mail Grabber v1.0z by DFAN Грабує майлы з викачаних файлів.Програма написана на phpdevilstudio і скомпільована з UPX, тому не звертайте уваги на вирустотал пліз...Програма зроблена спеціально для З ПРИВОДУ ПОКУПКИ ОРИГІНАЛУ АБО НАПИСАННЯ ПРОГРАМИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ПИШІТЬ В СКАЙП: webdfan

[Cracked] VkAksCheck

0
БагатопоточністьПроксі-сервер HTTP,SOCKS4,SOCKS5Antigate.comРучне введення капчіЗручний звіт: ID,голоси,підписок,рейтинг,скільки друзів активація по моб, активація mail,скільки подарунків,скільки груп,стать,рікЗбереження звіту: як подальший для завантаження в чекер так і збереження звіту в HTML сторінку для подальшого відкриття у браузері.Зручний експорт: активованих по моб,не активованих за mail,експорт як чоловічих так і жіночих акаунтів окремо,експорт акаунтів з голосами,з рейтингм,з підписками,з друзями,з подарунками,з групамиШвидкісна перевірка: якщо у Вас є акаунти 100% валід, наприклад авторег, ви вибираєте цей режим і софт миттєво перевіряє акаунти.Перевірка тільки на валід: потрібно перевірити акаунти тільки на валідність, без збору інформації? – Це і є той режим.Загальна статистика: всього акаунтів, валідних, валідних, заблокованих, найбільше голосів, всього друзів, всього капч витрачено, всього жіночих і чоловічих акаунтівПривязка до залозу Вже отвязано.Додаткові функції: Перевірка всіх встановлених додатків на голоси.Перевірка на володіння програмами.Перевірка на володіння групами.Схвалення всіх заявок в друзі.Зміна пароля.Зміна статусу.Зміна ніка. І найголовніше прийнятна ціна, всього 15$ Для мешканців happy-hack.ru всі програми є безкоштовними!Про те як крякалась програма можна почитати тут: http://www.vans-soft.ru/2012/07/vkakscheck.htmlЗавантажити:

Втратили двері V 8.0

0
Оновлення популярний крысаа втратив двері до В8.0 від 16-го жовтня 2012р.Предыдущяя версія - втратив двері J-революція В6 зі екран.. Показати / Приховати текст Втратили двері В8.0 чисті будуть опубліковані 16 жовтня 2012[Втратили®Двері І V8.0 чистий][+] Тепер Втратив Двері®Потрібен Тільки 1 Порт: 9481[+] Системи прапор по IP[+] Паролі в Firefox видалити старі версії не працюють не більше)[+] Покращена Панель » розгорнути , Згорнути , перейменувати вікно» (14/09/2012)[+] Жити Кейлоггер (28/08/2012)[+] Значення fontsize + число Copipes у віддалений принтер ( 3/09/2012)[+] Захист сервера як Системний процес (не могли закрити сервер / закриття, то це викличе виключення компютера ) (1/09/2012)[+] Завантажити Фіксованого (27/08/2012)[+] Завантажити код змінився (безпечніше) (27/08/2012)[+] швидкий попередній перегляд віддалених .Jpg файли в диспетчері файлів [+] Сервера Reduiced до 52 КБ, стиснений (Старий Розмір 70 КБ)[+] Втрачена Підтримка®двері редагованому [англійська , арабська , французька , Spanich ,польська , італійська ,Swidesh і для моїх виродків друзів у 1337 ]Якщо ви хочете додати свій переклад англійська файл завантажити його і розмістити посилання на наш Фан-сторінку www.Facebook.com/Ldoorcoder[+] Покращено / Виправлена і Перебудувалися в одну форму з імям «панелі управління»[+] Коди оновлюються, деякі замінені афі[+] Покращена графіка і стиль змінився на більш доброзичливий[+] Кейлоггер Повністю Змінений[+] Швидкий екран та інформація Prview додав до основного корпусу[+] Країна, система виявлення прапор покращено[+] Веб-камери і робочого потоку швидше і Regroupoed в одну форму[+] Вибрати Стример Якість Pciture (2/09/2012)[+] Перевірено на : ОС Windows Vista , ОС Windows 7 Ultuimate , професійні і початкова , Windows XP і солодкі , ОС Windows 8 — всі пакети X32BitsВідео:

Пишемо ботнет + білдер

0
Відразу кажу статейка не моя!!!!Головне для бота це розмір. Щоб зменшити розмір нам потрібно звести до мінімуму кількість використовуваних модулів. Тому визначимося з функціоналом ботнету: в якості методу атаки ми будемо використовувати http-flood, який реалізуємо на wininet, також використовуючи його для отримання команд з сервера.

Lisa Stealer v0.1

0
Lisa Stealer — стілер Mozilla FireFox 13/14/15/16 (версії вище/нижче не перевірялися) з відправкою на пошту,на даний момент лише @yandex.ru надалі, можливо додам і @gmail.comЄ проблемка з розміром білду (+- 900 кб), так як upx не використовується.Chk4me StubNVT StubChk4me ServerЧек стаб на 31.01.2013 (Chk4me)Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

VkObmenchik

0
Програмка для обміну друзями,лайками в контакті.Працює за принципом-ви савите сердечка іншим,інші в свою чергу ставлять вам,тим самим чим більше народу буде онлайн,тим краще.Хочете більше друзів/лайків-не виходите з програми,тим самим буде забезпечуватися постійний онлайн і ви будете допомагати один одному.Функціонал:1: Обмін друзями2: Обмін лайками3: Обмін учасниками в групуУвага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Havij 1.15 rpo

0
Havij 1.15 Pro є автоматизованою SQL-інєкцій інструмент, який допомагає проникненню тестерів, щоб знайти і використовувати уразливість SQL-інєкції на веб-сторінці.Havij 1.15 Pro може скористатися вразливих веб-додатків.

BFF: DoS (Ping) v1.0

0
Особливості:[#] Атака по IP[#] Маленький розмір[#] Можливість вказати розмір відправлених пакетів при DDoSе[#] Просте налаштування[#] Незважаючи на свій маленький розмір і примітивність атаки, їм можна поодинці покласти невеликий сайт (!)

Брут + чеккер ВК

0
[+] Багатопоточність[#] Підтримує Http(s)/Socks 4/5[+] Автовизначення роздільника[+] Файлів автозбереження результатів[+] Безкоштовний[+] Норм дизайн[+] Приймає базу виду: [email protected];password[+] Чеккает акаунти на Друзів,групи,подарунки,голоси.Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

WARFACE BY ALEKSSANT

0
Дуже сумно, що такий чудовий брут відлітає в паблік. Нещодавно тільки викладений на продаж,а вже зявився кряк. SHADOW не залишає приват софту. Описувати не буду, все опис написано нижче.

Corsair (winlock)

0
1)не палітся авирам, тільки AVG2)Автозапуск3)Блокування клави та миші4)Неможливість закриття програми5)Режим поверх всіх вікон6)Вбиває диспетчер завдань7)Форматує диск D8)Блокує безпечний режим ( при спробі увійти в нього вилітає екран смерті) Начебто все перерахував, ну а якщо щось і забув, то можна подивитися відео,де його тест автор.Частина 1 (відео)Частина 2 (відео) VTПароль happy-hack

Anonym Message

0
Ця програма призначена для відправки Електронних листів з [email protected] будь-адреси. Примітка від admin: У програмі заблоковано текстове поле від кого і вбитий адреса [email protected] за можливість розблокування я так зрозумів треба заплатити:В архів поклав програмку unloker,просто запустіть її і можете вписувати в поле що завгодно-воно розблокується..Так,ось вам розблокований файл,без всякого unlokera в рестораторе знімається:

STEAM Сумні новини для багатьох !

0
Компанія Valve повністю змінила систему авторизації , підсумок краш всіх існуючих брутов , отже на даний момент перевірено 4 види брутов - все лежать і працюють неадекватно , але хочу повідомити приємну новину від Інсайдера Три дні тому у всіх користувачів моєї програми SteamO Brute почав працювати неправельно, в просунутому режимі підвищилася швидкість роботи програми в 2-3 рази і почався серйозний пропуск гудів.

Mail.ru-Граблі 0.2 by Apathy

0
[+]Безкоштовно [+]тепер не гальмує,вказуємо через скільки унікальних мив чистимо полі-300 думаю досить,це зводить до мінімуму навантаження,але з невеликою ймовірністю можуть бути повторювані паролі [+]сам записує в базу файл(УВАГА ПРИ КОЖНОМУ ЗАПУСКУ ФАЙЛ ПЕРЕЗАПИСУЄТЬСЯ) [+]два джерела з найсвіжішими милами на вибір [+]введена індексація-чим більше Id тим більш старі мыльники отримуємо.автоматом починається з найсвіжіших У підсумку-регульована швидкість (очищення) і зведені до мінімуму повториУвага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

jSQL Injection v0.4

0
Всім Привіт)Сьогодні вийшло оновлення jSQL Injection v0.4jSQL Injection - це невеликий додаток, яке використовується для проведення sql-інєкцій.Його сорцы відкриті і він поддердивает всі платформиПідтримує GET, POST, header, cookie methodsПідтримує Normal, error based, blind, time based алгоритмівАвтоматичний вибір найкращого алгоритмуБагатопотокове управління (пуск / пауза / відновлення / стоп)Прогрес бариУстановки проксіДистанційне зчитування файлуТермінал для Webshell командРезервне копіювання налаштуваньПеревірка оновлення jSQLaAdmin чекер і попередній переглядБрутфорс (MD5;mysql....)Кодер (кодування/декодування base64 HEX MD5 ...)Підтримує MySQLГайд по SQL injection (версія 0.3? але це не важливо)Сайт розробниківПредыдущяя версіяp.s.

Steam Stealer v 0.4.3

0
Доброго часу доби!Хочу представити програму для відправки предметів в Steam через оффлайн оффер.Інтерфейс:Підтримувані гри:DOTA 2CS GOTF2SteamУстановка1 запускаємо Builder.exe2 у полі Profile вводимо свій ід стима3 у поле Partner вводимо свій ід для оффера4 в полі Token вводимо свій токен для оффераВерсія 0.4.3-виправлений баг, через якого офферы не приходили на деякі акаунти-додано гнучкий грабберЯк дізнатися свої дані для оффераhttp://steamcommunity.com/profiles/ВАШИД/tradeoffers/privacyПереконливе прохання не лити Stealer на VT скан stab Назва файлу: stub3.binРозмір файлу: 279552 байтДата сканування: Mon, 25 Aug 14 12:07:46 -0400MD5-хеш файлу: 7e0c9a399f9bae118883eec48193e9bcРезультат: 15 з 38Ad-Aware: OKAhnLab V3 Internet Security: OKArcaVir: OKAvast: Win32:Malware-genAVG: OKAvira: OKBitdefender/Ca: Trojan.GenericKD.1819514Bitdefender Internet Security 2013: Trojan.GenericKD.1819514ClamAV (UNIX version): OKComodo: OKDr.Web: Trojan.DownLoader11.28860Emsisoft Anti-Malware (a-squared Anti-Malware): OKeScan Internet Security Suite 14: Trojan.GenericKD.1819514 (DB)Fortinet 5: OKF-Prot: OKF-Secure 2014: Trojan.GenericKD.1819514G data: Virus: Trojan.GenericKD.1819514 (Engine A)IKARUS: Trojan.HTML.PSWSymantec: Trojan.GenericKD.1819514K7 Ultimate: Password-Stealer ( 004a05bc1 )Kaspersky Internet Security 2014: OKMcAfee Total Protection 2013: Artemis!7E0C9A399F9BMicrosoft Security Essentials: OKNANO: OKNOD32: @Trojan.HTML/PSW.Steam.DLNorman: Obfuscated.gen!rNorton Internet Security: OKOutpost Security Suite Pro 8.0: Trojan.PWS.Steam!snYnfZUCXvU (Trojan)Panda Antivirus: OKQuick Heal: OKSophos: OKSUPERAntiSpyware: OKTotal Defense Internet Security: OKTrendmicro Titanium Internet Security: OKTwister Antivirus 8: Suspicious:Packed.Confuser.B.bwyn.mgVBA: OKKASPERSKY Internet Security 2013: OKVirit: OK

[Веб] управління компютерами

0
[Веб] управління компютерами ЦЕ ЛИШЕ ПРИКЛАД!!!Опис:Заливаєте веб частину на свій хостинг в якусь папку або корінь сайту...Далі відкриваєте ісходник через Delphi.Міняєте у всіх файлах веб частини і исходнике Delphi, посилання http://ВАШСАЙТ/, на свою.Далі можете скомпілювати програму і перекинути на дедики або розкидати друзям, для подальшого застосування...У програмі написані лише кілька функцій для прикладу, якщо вам завгодно ви можете додати їх більше, так само зробивши з програми банер, ддосер, кейлоггер итдтп що вам спаде в голову...

Популярні

All soft by Null [Cracke* by SHADOW]

0
Опис:Брут таких сервісів(Брут і чекер *):4game, Warface*,Uplay*,WOT*Skype*,Origin*,Hostinger.ru, PSN, Olimpbet*,Marathonbet*,Icq, Warz, Wartunder*,Minecraft, Pop3, Mail.ru, Yandex.ru*,Ozon.ru*, Vk.com, League of Legends (сервера WEST/RU/NORD)*,Dwar, Mail Games Checker,Sape.ru*, Crossfire*,Paypal*, Steam reg checker, Perfect world, Twitter*, Xbox*Для кожного брута створюється татко,і туди заносяться файли результатів.Приймає будь-які види проксі (HTTP/SOCKS4/SOCKS5)Багатопоточність.Автовідповідач роздільника : або ;Не пропускає гуди.Привязка по залізуАвто збереження гудів у файл.Ясна, для кожного, оформлення і розташування функціоналу.Крякнув людина під ніком SHADOWСкачати (11,8 МБ) Pass: hh

allchecker

MD5Brute

Рекомендуемо

Я к виграти у букмекера на сайті Parimatch

0
Стратегії на ставки в букмекерських конторах – це один з методів залишатися у виграші і більш або...

Як робити ставки на теніс

0
Теніс – другий за популярністю вид спорту в світі. Перший, природно, є футбол. Динаміка гри великого тенісу...

Твой внешний вид для знакомства с девушкой

0
Вот это уже действительно важно. Старая банальная поговорка: “Встречают по одежке, провожают по уму”. Хотим порекомендовать познакомиться...

Як з нуля зробити сайт візитку

0
У цій статті я детально розповім про те, як самому зробити сайт-візитку абсолютно безкоштовно. Я постараюся охопити всі найважливіші питання починаючи від...