WIBR+

235

WIBR+

WIBR+

WIBR+

WIBR+

Генерація WEP/WPA/WPA2 ключів до всіх Wi-Fi точок.
1. Bruteforce – налаштований вами генератор ключів.
2. Dictionary – Словник з попередньо встановленими ключами.

Призначений як для смартфонів,так і для планшетів.
У “root” доступі НЕМАЄ необхідності!

Переклад:
WIBR+ це вдосконалене додаток для того, щоб тестувати безпеку мереж. Це додаток не ФАЛЬШИВКА, воно дійсно працює, і з нею є можливість отримати доступ до Wi-Fi мережі, якщо воно використовує слабкий пароль. Це додаток підтримує організацію черг, користувальницькі словники, генератор “в лоб” і вдосконалений контроль! Додаток підтримує два типи тесту:

-Словник – використовує паролі з зумовленого списку один за іншим. Не розчаровуйтесь, якщо пароль не буде знайдений, це просто означає, що цього пароля не було в словнику. Однак, якщо хтось встановив,припустимо,ключ “12345678” або “password”, це буде виявлено. Цей імпорт підтримок версії Ваших власних словників, таким чином, Ви більше не обмежені попередньо встановленими словниками!

– Тест “bruteforce” – Ви можете вибрати алфавіт, довжину пароля, програма спробує всі комбінації символів у алфавіті. Звичайно, це – повне божевілля, тому що число комбінацій зростає за экспонену з довгого пароля. Тому програма підтримує інтерфейс алфавіт і маску. Якщо Ви знаєте, що пароль починається з “хакер” і дві цифри, Ви можете встановити маску хакер[x] [x] і вибрати алфавіт цифр. Додаток спробує всі паролі,як наприклад, “hacker00”, “hacker01” і до “hacker99”!

З вище написаного,я б сказав,що цей додаток не що інше,як помічник в критичні і важкі моменти в нашому житті
Додаток досить часто оновлюється,автор стежить за своїм творінням.

Мінімальна підтримка версії android:4.0.3

Завантажити: wibr_1.0.33_propatchennaya.апк [155,18 Kb] (скачувань: 5169)

Увага:

1.Розробник попереджає про те,що взламывание чужій мережі – нелегально! Пам’ятайте про це.
2.Приблизна швидкість роботи програми дорівнює 8 ключів/хвилина з-за недоліків самої системи android.
3.Зверніть увагу, що WIBR змінить пароль до обраної мережі. Це означає,що ваш девайс буде намагатися підключитися до Wi-Fi точки з паролем,на якому зупинився WIBR.