WC_Cracker В2 – дуже швидкий і потужний зломщик Хешей

180
G-брют MD5 / SHA1 / sha256 з / хешей криптографія sha512 мовою Python’е. Середня швидкість prefer: 70 в УДО секунду (хрень попса).

Англійською

WC_Cracker В2 - дуже швидкий і потужний зломщик Хешей Показати / Приховати текст
Крекер туалет-це дуже швидкий інструмент злому для MD5 / SHA1 / sha256 з / криптографія sha512 хеші. Цей інструмент кодується в Python і він може спробувати більше 70 комбінацій в секунду (як круто?).

Що таке МД5 ?

Якщо є хтось, хто не чув алгоритму MD5, ось коротке пояснення з Вікіпедії.
MD5 є широко використовуваним криптографічного хеш-функції, яка виробляє 128 біт (16 байт) хеш-файл.Він був розроблений Роном Рівестом в 1991 році, щоб замінити більш ранню хеш-функції алгоритмів md4. Хеш-значення MD5 зазвичай виражається у вигляді шістнадцяткового числа, 32 цифр.

Що SHA1 і sha2 (sha256 з/криптографія sha512)?

Алгоритм SHA-1: 160-розрядний хеш-функція, яка нагадує раніше алгоритму MD5. Це було розроблено агентством національної безпеки (АНБ), щоб бути частиною алгоритму цифрового підпису. Вразливі місця були виявлені у SHA-1, і стандарт був схвалений для більшості криптографічних використання після 2010 року.

Сім’я з двох однакових хеш-функції, з різними розмірами блоку, відомий як SHA-256 і SHA-512. Вони відрізняються за розміром слова; алгоритм SHA-256 використовує 32-бітних слів, де ша-512 використовує 64-бітних слів. Є також спрощені версії кожного стандартного, відомий як SHA-224 і SHA-384. Вони також були розроблені в АНБ.

Про інструменті.
Цей інструмент, як я вже згадував вище, кодується в Python. Це дуже легкий інструмент, і він не впливає на продуктивність системи взагалі. Його розмір складає всього 2,5 МБ (мегабайт). Вона доступна для windows завантажити безкоштовно. Я зробив це, щоб бути простим у використанні, єдине, що вам потрібно зробити, це відкрити інструмент, вставити хеш , введіть ім’я словника і чекати хеш, щоб бути зламаний. Якщо процес успішний, тріщини хеші будуть збережені в found.txt.

#Кодованих Енді Лінукс
Підтримка ОС: всі Операційні системи Windows

Пароль на всі архіві “happy-hack.ru” або “АА”

[Кішки]перебір[/кішок]