WatermarkHameleon — пакетне накладення водяних знаків

94
В допомогу адмінам і редакторам груп / пабликов в контакті. Програма для масового накладення водяних знаків на зображення.

Ви — адмін спільноти, і вирішили наприклад наповнити альбоми картинками. З допомогою vk Bot качаєте сотні картинок з альбому в схожому пабле і закачуєте в свій, але перед цим потрібно нанести ватермарк на всі пикчи, адже користувачі картинки будуть качати, ділитися і водянной знак безсумнівно сприятиме впізнаваності та просування вашої спільноти. Тут нам і стати в нагоді ця чудова програмка WatermarkHameleon. З її допомогою можна накладати водяні знаки як у вигляді зображення, так і у вигляді тексту, вибирати шрифт, розмір позицію водяного знака і прозорість. Можна накладати як масово відразу на велику кількість зображень так і просто на одну безпосередньо при публікації.

Алгоритм роботи простий:

1) Вибираєте картинку (або картинки).
2) Налаштовуєте watermark, текст або заздалегідь підготовлене графічне зображення:

Після внесення будь яких змін натисніть кнопку «Застосувати», щоб побачити як це буде виглядати.

3) Після того як все готово натискаєте кнопочку «Пуск» у верхньому меню, після того як з’явиться оповіщення що все готово ваша картинка (або картинки), вже з водяним знаком збережуться в папці «Picture» в каталозі з програмою.

WatermarkHameleon - пакетне накладення водяних знаків

Думаю багатьом буде корисно, дякую за увагу.

Завантажити: WatermarkHameleon.rar [673,19 Kb] (скачувань: 1169)