Всі лиходії у фільмі ” людина-павук: немає шляху додому» – їх роль і історія

11

Тепер, коли трейлер фільму « людина-павук: немає шляху додому » вийшов і побив рекорди за переглядами, спільноті фанатів mcu буде про що говорити ще довгий час.

Що стосується самого ролика, ми бачимо, як змінилося життя пітера паркера після того, як містеріо розкрив, що він весь цей час переховувався під маскою людини-павука, і як це впливає на близьких йому людей. У якийсь момент втручається доктор стрендж, що призводить до перетину різних всесвітів і появи супротивників людини-павука з минулих франшиз.

Саме лиходії викликали найбільше шуму після виходу дебютного трейлера « немає шляху додому ». Всього їх нарахували 5 штук (судячи з усього, очікується поява ще одного для формування зловісної шістки), і, дивлячись на те, хто ці персонажі, як вони були використані в тизері і навіть як вони одягнені, у нас є підказки на те, яку роль вони грають в історії. Thedirect вирішили розібрати кожного з них.

доктор отто октавіус (трилогія» людина-павук “сема реймі)

Персонаж альфреда моліни був лідером за розумінням у фанатських теоріях і припущеннях, що не відносяться до mcu в » немає шляху додому ” більшу частину року. З тих пір, як актор оголосив про своє повернення до образу отто октавіуса, фанати відразу ж стали більше вірити в адаптацію spider-verse з живими акторами. Появи лиходія в трейлері виправдало надії багатьох, оскільки ми побачили того самого доктора восьминога, як в ” людині-павуку 2 » сема реймі.

Це пізніше підтвердив і сам моліна в одному з інтерв’ю, що, безумовно, шалено радує давніх шанувальників трилогії сема реймі. Доктор восьминіг все ще вважається одним з кращих антагоністів за всю історію фільмів за коміксами, і кіновсесвіт marvel повинна стати для нього новим викликом. Складно передбачити, наскільки важливою буде його роль, але це як мінімум саме те, чого чекали шанувальники. Інше питання в тому-як він повернувся, якщо він загинув у фільмі сема реймі? втім, він такий далеко не один.

Щоб розігріти глядачів перед показом доктора восьминога, тизер дав фанатам натяк на самого перовго лиходія людини-павука на великому екрані. Коли зелено-оранжева гарбузова бомба котиться по шосе, а на задньому плані чути зловісний сміх, фактично ми отримали підтвердження повернення зеленого гобліна у виконанні віллема дефо.

Смерть персонажа дефо здавалася в оригінальному “людині-павуку ” здавалася остаточною » як і у випадку з моліною, хочеться вірити, фільм зможе адекватно відповісти на питання, як лиходій повернувся до життя, але в той же час, це мультивселенная, і вона, здається, може запропонувати абсолютно будь-який розвиток положення, нехай і іноді позбавлене логіки.

пісочний людина (трилогія» людина-павук ” сема реймі)

Раніше були чутки, що актор томас хейден черч знову зіграє пісочного людини з триквела « людини-павука » сема реймі « ворог у відображенні » в « немає шляху додому », і трейлер включає кадр з якоюсь земляною фігурою, що є можливим натяком на персонажа.

Найцікавішим моментом є те, що, якщо це пісочний людина, то він намагається допомогти пітеру паркеру, а не слідує своїм колегам. Оскільки сюжетна лінія флінта марко в трилогії реймі закінчується на хорошій ноті, це може призвести до того, що в » немає шляху додому ” пісочний людина діє як друг, а не ворог.

Роль пісочного людини, якщо він взагалі є у фільмі, не має будь-яких деталей, і тим цікавіше, як це може вплинути на те, що відбувається.

У той час як доктора восьминога можна назвати «обличчям» цього тизера, а зелений гоблін викликав гучну реакцію, насправді почав все виконавець ролі електро в сиквелі « нової людини-павука » – джеймі фокс.

Ще задовго до всіх чуток актор підтвердив повторення ролі електро в « немає шляху додому », додавши, що глядачів чекає інший пероснаж, не з сиквела марка вебба. Тизер чітко показує, що електро використовує інше, жовте світіння. І якщо доктор восьминіг і зелений гоблін безпосередньо взяті з трилогії « людина-павук » сема реймі, електро джеймі фокса в « немає шляху додому » може бути варіантом, який потрапив в mcu з абсолютно нової, раніше небаченої всесвіту.

Як би там не було, електро є одним з найбільш інтригуючих персонажів у фільмі.

ящір « “нова людина-павук»)

Нарешті, трейлер” немає шляху додому “натякає на лиходія першої частини” нової людини-павука ” – ящера у виконанні ріса іванса. І хоча, якщо дивитися ролик, то вкрай складно помітити лиходія, ми все ж можемо поглянути на ящера, який, здається, злегка змінився.

Якщо говорити про будь-які відмінності від оригінальної версії, то його голова виглядає значно більше, і також більш зловісно. Це в той же час натякає, що, швидше за все, як і у випадку з електро, це інший варіант персонажа.

У будь-якому випадку, поки що важко сказати напевно про лиходіїв, і відповісти на питання, як вони потрапили в mcu. Швидше за все, дійсно, хтось з них є варіантом, а хтось прибув з оригінальних франшиз, як доктор восьминіг альфреда моліни. Як би там не було, пітера паркера тома холланда чекає важке випробування, і складно сказати, до яких наслідків це призведе.