Всі кінцівки Metro Exodus: як отримати хороший і поганий фінал

88

Серія шутерів Metro незважаючи на обмежені простору і вірність традиціям сюжетних шутерів старої школи, все ж пропонувала певну ступінь свободи як в геймплеї, так і в сюжеті. Нещодавно вийшла гра Metro Exodus розширює горизонти відкритими рівнями і завдяки кільком сюжетних моментів пропонує 2 фіналу в залежності від дій гравців. Сьогодні ми зупинимося на цьому моменті докладніше розповімо, які рішення потрібно приймати, щоб отримати всі кінцівки Metro Exodus.

Без зайвих спойлерів повідомимо, що як і в минулих іграх серії фінал гри безпосередньо залежить від кількості вбитих персонажів. Для отримання кращої кінцівки рекомендується уникати прямих зіткнень з противниками і завжди чинити по совісті, вибираючи найбільш пацифістські варіанти проходження додаткових квестів. Для людини, яка закінчує проходження Метро Результат як м’ясник, влаштовує масовий геноцид людських персонажів і пробирається до фіналу по горі трупів – кінцівка в Metro Exodus буде під стати і нічого, крім почуття глибокої депресії не зможе викликати.

Як отримати хорошу кінцівку Metro Exodus

На утримання фіналу найбільше вплинуть ваші стосунки з трьома персонажами – Дамір, Альоша і Князь. Вони можуть померти під час гри, так і просто не перейнятися симпатією до Артема і не допомогти йому в самий важливий момент гри. Тут, знову ж таки, рекомендуємо вибирати при проходженні гри максимально миролюбну тактику. Приміром, врятувати піонерів в таборі на локації «Тайга», інакше Альоша схопить кулю в кінці глави, а тому прийти до хорошої і просто кращою в Metro Exodus буде важко. Ще один важливий момент – сюжетна гілка з церковними фанатиками на Волзі, де при занадто агресивної гри і повальне вбивстві всіх персонажів загине Князь.

Прийнявши правильні рішення у фінальній главі ми станемо свідком смерті Мельника. Не варто сильно побиватися з цього приводу, так як його загибель відбудеться при будь-якому сценарії гри, а ось подальший розвиток подій вже безпосередньо залежить від рішень гравця в Метро Результат. Отримавши надзвичайну дозу радіації Артем знаходиться при смерті, і єдиний спосіб його врятувати – провести операцію з переливання крові. Якщо в живих є два з трьох зазначених вище персонажів, то при хороших вчинках Артема ви побачите хорошу кінцівку Метро результат — персонажі допоможуть головному герою, врятують від смерті і кликнуть новою главою ордену. To be continued.

Як отримати погану кінцівку Metro Exodus

Щоб побачити негативний фінал приймаємо зовсім інші вчинки: не жаліємо нікого, спочатку стріляємо, а потім вже задаємо питання і діємо максимально агресивно. У цій кінцівці Артем не отримуємо належної кількості крові при переливанні і під схлипи дружини Ані відправляється в кращий світ. Наступна сцена нас переносить у передсмертний дурман, де ми бачимо Хана, Бурбона і Мельника, говорить :«Ми зробили все, що могли, а далі нехай живі розгрібають!». І в самому фіналу Metro Exodus Аня і супутники головного героя стоять біля могили Артема і Мельника, обіцяють, що незважаючи ні на що буде жити далі і супроводжують покійних прощальних залпом зі зброї в повітря. The End.

Плохая концовка Metro Exodus

Якщо ви закінчили проходження Метро Результат, не знайомі з минулими частинами серії і не проти ще раз опинитися в сеттінге постапокаліптичній Росії, то пропонуємо переглянути .