Всі кінцівки Far Cry New Dawn — Хороша, погана і наслідки кінцівок

92

Постапокаліптичний шутер Far Cry New Dawn продовжує традиції серії і пропонує відразу кілька кінцівок, які залежать від дій гравця. І нехай обійшлося без таємної кінцівки в Far Cry New Dawn, але розробники компенсували цей недолік невеликим нововведенням – вперше в серії ви зможете побачити наслідки прийнятих у фіналі гри рішень. Тому сьогодні ми розповімо не тільки про те, як отримати погану і хорошу кінцівку в Far Cry New Dawn, але і зупинимося докладніше на постгейм контенті.

Відразу попереджаємо — в тексті будуть спойлери і якщо ви тільки почали проходження Far Cry New Dawn або все ще думаєте над покупкою гри, то пропонуємо ознайомитися зі статтею, де ми .

Розставимо всі крапки над «і»: фінальна катсцени в грі ідентична для кожного гравця в незалежності від прийнятих рішень. У грі також немає чіткого поділу на погану чи хорошу кінцівку, є тільки вибір: кого з двох головних антагоністів вбити в останній главі. За хороший фінал ми приймемо той сценарій, де ви проявляєте милість до своїх ворогів, за поганий навпаки – вбивство ворогів.

Як отримати хорошу кінцівку в Far Cry New Dawn

У фінальній главі нам належить зустрітися лицем до лиця з близнючками, які тероризували жителів округу Хоуп. Одна з сестер у будь-якому випадку вмирає, а ось Міккі виживає і тільки нам належить вибрати її подальшу долю. Якщо ви її відпустите, то вона обіцяє більше ніколи не повертатися. І вона стримує обіцянку, оскільки якщо гравець після фіналу гри прийде на місце останньої зустрічі з Міккі, то виявить шолом з запискою, де написано, що вона прямує на схід в пошуках своєї втраченої матері.

Після вирішення долі близнючок у кінцівці Far Cry New Dawn ми приходимо на зустріч з Йосифом і його сином Ітаном. У невеликій катсцене ми бачимо, як Ітан ослухався батька і скуштував отруєний плід з рожевою яблуні. Подальший розвиток подій скоріше нагадує сюрреалістічну картину: Ітаном опанував «гріх» і він перетворюється в чудовисько. Попередимо, що це найважчий бос в грі. Покінчивши з Ітаном ми знову опиняємося біля рожевої яблуні і повинні визначити подальшу долю Йосифа.

Засновник «Брами Едему» навіть не пручається, він кається у власних вчинках, підпалює дерево і просить гравця про звільнення. «Свобода» в розумінні Йосифа – постріл йому в груди. Якщо в фіналі гри пощадити Йосифа, то, на жаль, виявити його або хоча б невеликі ознаки його існування, як у випадку з Міккі, після закінчення гри нам не вдалося. Він ніби зник, але не виключаємо, що десь у відкритому світі гри розробники заховали пасхалку, пов’язану з майбутнім місцем розташування Йосифа.

Як отримати погану кінцівку в Far Cry New Dawn

Щоб побачити негативний фінал не жаліємо антагоністом і нагороджуємо кулею Міккі і Йосифа за їх попередні проступки, але наслідків своїх рішень після фіналу гри ви не побачите.

Плохая концовка Far Cry New Dawn