Високий заробіток на скачуванні файлів!

188

Для того, що б почати заробляти на файлообміннику, пройдіть просту реєстрацію.
Після успішної реєстрації, ознайомтеся з функціоналом файлообмінника. Далі завантажте свої файли, скопіюйте посилання на їх завантаження і поширюйте в просторах інтернету, наприклад, у соціальних мережах, будь-яких інших сайтах, форумах, та де завгодно, головне, що б, то що ви будете поширювати, було цікаво для аудиторії.

 • Якщо у вас є свій сайт з відвідуваністю, просто додайте посилання на скачування файлів в темах.
 • Якщо у вас є свій просунутий канал на ютубі, розмістіть під відео посилання на скачування файлів.

  Якщо ви віддаєте перевагу залучати рефералів, то це теж відмінний спосіб заробітку, тому що цей файлообмінник платить 20% від прибутку залученого реферала!

  Якщо ви маєте намір займатися спамом в соціальних мережах, раджу скорочувати посилання через спеціальні сервіси з укорочення посилань! Або скористайтесь ютубом в якості прокладки, завантажити відео, залиште посилання на скачування файлу в опис під відео і спамьте посиланням на відео, наприклад вконтакте ще ніколи не блокував посилання на перехід ютуб. А краще всього скористайтесь редиректом, це більш надійний спосіб, зробити його можна з допомогою сайту ucoz.ru і blogger.com. Для тих хто не знає як це зробити, є відео огляд:

  Підіб’ємо підсумки:
  1. Висока оплата за скачування файлу 5р Високий заробіток на скачуванні файлів!
  2. Висока відрахування від заробітку реферала 20% Високий заробіток на скачуванні файлів!
  3. Щоденні виплати
  4. Мінімальна сума для виводу 50р

  Непогано заробити на цьому файлообміннику зможе кожен, головне не лінуватися і проявити смекалочку, відрахування великі, так що дерзайте. Якщо будуть якісь складнощі, пишіть в коменти, відповім на будь-які питання! Високий заробіток на скачуванні файлів!