Відео: знайомі і нові актори в трейлері англійського дубляжу lost judgment

17

Видавництво sega і студія-розробник ryu ga gotoku в новому трейлері свого детективного екшену lost judgment розкрили акторський склад англійської версії майбутньої гри.

Джерело зображень: sega

Нагадаємо, lost judgment являє собою сиквел оригінальної judgment. У ролі знайомого по минулій грі приватного детектива такаюкі ягамі геймерам належить розкрити ідеальний злочин.

Будучи продовженням попередньої частини, lost judgment містить відразу кілька персонажів з неї. Більшість з них в англійському дубляжі озвучують ті ж люди, що і раніше, але є і виняток.

Наприклад, адвокату саорі сіросакі в lost judgment голос подарувала стефані ше (stephanie sheh), а не еме касл (aimee castle). З чим пов’язана дана зміна, не повідомляється.

Додатково до знайомих героїв в lost judgment з’являться і нові, однак і тут без наступності не обійшлося: роль казукі соми виконає меттью янг кінг (matthew yang king), який в минулій частині грав поліцейського казую аябу.

Познайомитися ближче з сюжетним підґрунтям того, що відбувається в lost judgment можна за допомогою оприлюдненого в рамках цифрової виставки gamescom 2021 шестихвилинного трейлера.

Lost judgment надійде в продаж 24 вересня поточного року для ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Нещодавно в базі даних psn виявили демоверсію гри – як мінімум для азіатського регіону.