Відео огляд: Kingdom Come Deliverance – 10 багів з 10 і краща RPG року

111

Ми вже дуже багато розповідали вам про Kingdom Come Deliverance. Ця гра правда зуміла внести в досить прісний і казуальний світ RPG трохи чеського середньовічного хардкору. Але про все по порядку. Ми вирішили всі наші думки викласти у форматі відео огляду і сподіваємося вам сподобається.

Погодьтеся, що не так часто нас радують дійсно крутими RPG AA класу, ще й з цікавою і хардкорного системою без закликиваний.

Warhorse Studios в цьому плані великі молодці, так як не піддалися на казуальне лобі, ні на і змогли зробити дуже самобутній, і крутий проект, на який вони змогли зібрати гроші в тому числі

Раніше ми детально обговорювали і і повторюватися не будемо.

Хоча від себе додам, що будь прокляті кущі! Ненавиджу кущі і кінь яка застряє в них.

Що ще думає про гру Аліса ви можете посмортреть в нашому відео.

Підсумуємо

Kingdom Come: Deliverance – це краща гра лютого і один з претендентів на гру року. І якщо ви фанат RPG, то вам варто спробувати.

У нашій редакції не залишилося байдужих. Комусь вона сподобалася настільки, що вони брали відгули і проходили її днями і ночами, а хтось не програв навіть пролог.

Тому ми категорично рекомендуємо її хоча б спробувати. Та й 2 години на повернення в стиме ніхто не відміняв, якщо вона вам не зайде.

Якщо ви все ж зважилися її брати радимо спочатку прочитати, .

Завантажити в Steam

Джерело: http://rapidzona.com.ua/