Відео ігрового процесу платформера the lightbringer

9

Портал handheld players опублікував 22 хвилини геймплея switch-версії платформера the lightbringer. Реліз гри відбудеться сьогодні на пк і nintendo switch.

The lightbringer-це поетичний пригодницький платформер-головоломка з легкими бойовими елементами, дія якого відбувається в прекрасному світі, захопленому мерзенним псуванням. Разом з духом своєї сестри ви повинні перемогти там, де вона не змогла. Позбавтеся від псування, станьте носієм світла.

Світ знаходиться в облозі зловмисної псування, метою якої є стародавні моноліти, що давали силу і світло цим землям. Так як ви-обраний, у вас є можливість використовувати чисту енергію світла, яка допоможе вам очистити моноліти.

Досліджуйте, стрибайте і боріться на кожному рівні, збираючи легкі порошинки. Кожен рівень функціонує як окремий маленький світ, і вам доведеться відправитися в вторований шлях, щоб очистити моноліти.

Ви не підете в цю подорож поодинці — дух вашої сестри буде направляти вас в пошуках. Вона намагалася закінчити ту ж подорож, що і ви, але в підсумку зникла. Знайдіть свою сестру, позбудьтеся від псування, станьте носієм світла.