Входити в обліковий запис microsoft скоро можна буде без пароля-пропонується відразу три альтернативи

6

В останні роки microsoft багато говорила про майбутнє, в якому користувачі зможуть обходитися без паролів завдяки використанню перевірочних кодів, біометричних ідентифікаторів або мобільних додатків. Сьогодні редмондська компанія повідомила, що таке майбутнє настане в найближчі тижні.

Tomshardware.com

Повідомляється, що для відмови від паролів користувачі зможуть задіяти додаток microsoft authenticator для android або ios, розпізнавання відбитків пальців або розпізнавання осіб windows hello. Для того, щоб видалити пароль зі свого аккаунта, користувачам потрібно буде перейти на account.microsoft.com, увійти в систему, перейти в пункт “додаткові параметри безпеки «і вибрати опцію»обліковий запис без пароля”. Якщо користувач в кінцевому підсумку вважатиме вхід без пароля незручним, його можна буде знову додати в обліковий запис.

Microsoft заявляє, що її зусилля в цьому напрямку обумовлені тим, що паролі незручні для користувачів і самі по собі становлять загрозу безпеці. Тим не менш, її методи теж не бездоганні. Наприклад, при використанні microsoft authenticator користувачам завжди потрібно мати при собі авторизований смартфон, що може бути не зовсім зручно.