Веселий Кардер дубль 2

81

Отже приступимо!
Ви вирішили знайти спосіб як заробити гроші в інтернеті, нехай і не законно. І ось «гуляючи» по сайтах ви натикаєтеся на слово «кардинг«. Хм… Обещяют великі гроші. Може розлучення? Немає не розлучення! У кардинг реально є чималі гроші. Просто, щоб до їх добратися, потрібно щоб руки росли звідки треба і були прямими» ну й голова на плечах. У цьому курсі не буде жодних схем і понять і просто курс введення для тих хто зовсім нічого не знає. Далі ми продовжимо курс і поступово будемо заробляти пристойні гроші. Давайте розберемо все по порядку. Веселий Кардер дубль 2

Частина 1:Основне.
1.Хто такий кардер? Якщо ви вирішили зайнятися кардингом то неодмінно повинні знати, що кардер це просто злодій, який тільки і робить що бреше гроші з кредитних карток у людей (за часту у американців). Одному кардера задавали питання: «А тебе совість не мучить?» На що той відповів: «А з чого вона повинна мене мучити? Я ж не відбираю гроші у бідного. Не чого страшного не відбудеться, якщо я візьму трохи грошей у нероб американських жидів». Ще як сказав один старий кардер «Ми зробимо Америку трохи біднішими а країни снд трохи багатшими».
Висновок: Кардер це злодій, який краде гроші з кредитних карт
2.Чому заробляють кардери? Кардери мають гроші саме з того що забирають або використовують у своїх цілях кредитні картки поцуплені з різних шопів. Деякі люди піднімають з цієї теми за 10000кило баксів в місяць. Але просто сидячи на стільці і тупо дивлячись в монітор не чого не доб’єшся. Якщо що-то треба просто візьми і роби. Веселий Кардер дубль 2
Висновок: Кардери заробляють викраденням грошей з кредитних карт.
3.Суб культура кардерів. Всі суб культуру описати просто не можливо. Її треба осягати самому. Але найголовніше все таки опишу. У кардинг новачки не кому н*к*й не в*ра*ись! І фрази типу:»Привіт, я новачок, поясни мені…» просто і игнорируються а їх авторів просто посилають н*до*ї. Так що краще забудьте про те що ви новачок. Тут люди роблять гроші, і новачки тут не до речі. І якщо вас взяли вчити, то за просто так вас вчити не хто не буде! Подбай про цінний подарунок. Ще не треба колись перти гроші з кредитних карт країн Росії і снд, для цього є Америка і їхнє нато)). Кардингом в основному хочуть займатися підлітки і студенти, ну це нормально, начебто)).
Висновок: Дотримуйтеся «Нестатутних законів кардинга»
4.На думку інших. Мені якось один чоловік сказав:»Я не розумію тебе не не те чим ти займаєшся.» Я йому відповів, що я взагалі не розумію всього вашого життя, але я не бігаю і не кричу про це. І взагалі навіщо інші повинні знати, чим ви займаєтеся? Коли у вас з’являться гроші, а рано чи пізно вони все одно з’являться, не світіть їх це може привернути увагу непотрібних людей. Веселий Кардер дубль 2
Висновок: Тримайте язик за зубами і заперечуйте всяке пропозицію :»Ти кардер».
5.Де беруться кредитки з яких все преться? Кредитки достаються двома пуьтями. Перший і найскладніший це — взламываються шопи і з баз даних беруться кредитки номери і ін информция. Другий і найпростіший як раз для новайсов. Просто шукаємо торговця цим самим картоном (кредитками) і домовитись з ним про продаж карт. Далі все робиться за однією із схем, які разрабатываються самостійно або сдуваються з інтернету. Але краще використовувати вже існуючі схеми, навіщо витрачати час на винахід велосипеда?
Висновок: потрібно придбати у дилерів.
6.Безпека Безпека понад усе. Це можна назвати параноей але краще все робити через ланцюжок анонімних проксі і використовувати якісний сервіс vpn.
Тоді буде все нормльно. Ще не прикаком предлоге не расказывайте хто ви і чим займаєтеся.

Частина 2: Основні принципи дії. Як діють кардери? Основні види кардинга. Все це в цьому розділі.
Ну в першу чергу кардера треба знайти кредитні карти з яких надалі будуть счисляться гроші. Такі картки можна придбати у людей які цим займаються. Далі кардера треба замаскувати свою систему за країну карти якій він використовує і забезпечити безпеку, як це робиться, ми розберемо нижче. Після того, як все зроблено, можна почати роботу (Одним із нижче перерахованих спсобов). Всі види кардинга тут я розглядати не буду, а тільки декілька основних. Докладно эи види будуть розглянуті в курсі: «Схеми для кардера.»
1.Перший спосіб — один з найбільш поширених видів кардинга серед новачків. Суть цього виду у тому, що кардер з чужої кредитки замовляє в інтернет магазинах реальний товар на адресу дропа, розраховуючись кредитною карткою (не своєї природно).
2.Другий спосіб — Суть цього способу у перекладі грошей на рахунок дропа а потім дроп переводить ці гроші вам на рахунок, попередньо взявши свій відсоток. Цей спосіб не дуже надійний так як дроп може просто кинути.
3.Третій спосіб — Самий кращий на мій погляд, спосіб. Купувати дуже дорогі програми в шопах за попередньою змовою з власником. Або ще краще в своїх же шопах.
Це основні і найбільш кращі на мій погляд види кардинга.
Тепер про маскування і захист системи.
1.Маскування — Деякі інтернет магазини (вони ж шопи) перевіряють систему на «правдивість». Наприклад, якщо кардер, кардит з карти какогонибудь американського банку, а система буде російська, то це як мінімум викликає подив шопу)). Для маскування є спеціальні програми, які маскують систему під потрібну странну, тобто змінюють налаштування і часові пояси на такі які повинні бути в зазначеній країні.
2.Безпека — Як вже говорилося вище, для цього знадобитися ланцюжок проксь і якісний сервіс vpn(впн). Давайте по порядку. Ланцюжок проксь це наскільки проксь об’єднані в ланцюг, вони повинні бути підібрані під странну якої пригадлежит карта, з якою кардят. Проксі цепляються на браузер, ну це інша тема і відповіді ви можете знайти в гуглі. VPN — Virtual Private Net (Віртуальна приватна мережа) це не програми як деякі заблуждаються, ця штука приховує трафік від провайдера що б той не бачив що ви тут вытворяете. Це як презерватив, одне за верх другова.
Ну ось в принципі і все що я хотів розповісти. Цього повинно вистачити для введення в тему.
За орфографією не стежив, сильно не штовхати. Веселий Кардер дубль 2

//Ви повинні розуміти що кардинг — це не законно! Стаття написана в ознайомлювальних цілях, ґрунтуючись на законі про свободу слова та інформації і ні в якому разі не є спонуканням до дії. Автор і адміністрація сайту не несуть ніякої відповідальності за дії, здійснені вами після її прочитання.