В баскетбольному симуляторі nba 2k22 об’єднають режими mycareer і the city, але тільки на консолях нового покоління

16

Видавництво 2k в публікації на своєму офіційному сайті розповіло про режими mycareer, the city і the neighborhood в баскетбольному симуляторі nba 2k22 від студії visual concepts.

Джерело зображень: 2k

Як стало відомо, на ps5, xbox series x і s сюжетну «кар’єру» і відкритий світ «міста» об’єднають. Це дозволить гравцям контролювати розповідь, виконуючи основні і побічні квести в різних локаціях.

Творці обіцяють можливість спробувати себе в ролі реп-виконавця (і не тільки), більше неігрових персонажів, персоналізацію свого спального місця і нові споруди (будівля для пошуку суперників і club 2k).

Серед нагород будуть способи пересування (карти і роликові ковзани), а також нові емоції

У версіях nba 2k22 для pc, playstation 4, xbox one і switch з’явиться режим the neighborhood, в рамках якого гравців чекає подорож на борту корабля cancha del mar.

Кожна палуба cancha del mar запропонує “найрізноманітніші активності«, а завдяки зміні сезонів користувачів»чекають нові захоплюючі екскурсії по відомих місцях і тропічних локаціях”.

” незалежно від того, граєте ви на старому або нинішньому поколінні консолей, ми надаємо більше занять і видовищ, а також величезну кількість нового контенту», — уклали в visual concepts.

Nba 2k22 надійде в продаж 10 вересня поточного року для pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Попередні замовлення доступні на всіх цільових платформах.