Universal usb installer

18

universal usb installer – інструмент для створення завантажувальних флешок. Є проектом того ж розробника, що і популярнийyumi. Якщо yumi розрахований на створення мультізагрузочних флешок, то universal usb installer на запис тільки одного образу і мультізагрузку не підтримує.

В першу чергу, програма орієнтована на створення завантажувальних liveusb з операційними системами gnu / linux . Це дозволяє встановити операційну систему прямо на флешку і працювати з нею майже також, як при звичайній установці на жорсткий диск. Програма може створити завантажувальний флешку з windows , але це буде звичайний інсталяційний носій, а не liveusb. Також програма відмінно працює з різним завантажувальним софтом, типу програм для відновлення системи, антивірусами, софтом для роботи з диском і т.п.

Важливою особливістю universal usb installer є можливість використовувати частину обсягу накопичувача для зберігання даних. Запис не обмежує обсяг носія розміром образу і все інше вільний простір буде доступно для використання. Також доступна функція зберігання змін, а розмір сховища може бути налаштований перед записом.

Universal usb installer-нескладний інструмент-користувач вибирає образ операційної системи і носій для запису – через кілька хвилин завантажувальна флешка готова. Також там є кілька опцій, типу можливості форматування флешки.

Розробник протестував програму з великою кількістю самих різних образів і користувач може розраховувати на безпомилкову роботу з більшістю з них.