UFR v3.1.1.0/3.1.2.0

257

Апдейт від 31 грудня.

Невеликий апдейт стилера. Запилен крав блайнд RDP-підключень з Credentials і з rdp файлів, які стілер шукає на десктопі і в моїх документах. Додано крав блайнд восьмий асечкі. Ось тут я був розчарований шо пиздець – під ім’ям нової асечкі впихають все той же говномагент, загалом быдлота – чо ще сказати. Ще з приводу магента/icq8 – враховуючи те чи секурность, то *** знає чо ще – паролі з магенто-шняги не злити, поки працює ця сама магенто-шняга. До цього апдейта при запуску стілер якщо і знаходив паролі – злити їх не міг, тепер же якщо магенто-шняга запущена – ми рубаємо її на*** і зливаємо паролі. Некошерно як-то, але цілком працездатний.
Ще з фіксів – додана підтримка опери x64, ця мозгоебная чолов’яга створює папку з іншим ім’ям (“Opera x64”). Ще з приводу шысят-штырех біт – під ними ключ венди не тягнувся, терь тут все працює відмінно. Загалом це якісний, а не кількісний илитно-релизенг.

Yandex Нард Пас: vazonez

І знову апдейт – UFR Stealer 3.1.2.0:

UFR v3.1.1.0/3.1.2.0 Від автора:
Від автора:

Невеликий апдейт, який, тим не менш, охуенен. Перше – доданий вибір порту при відправці на мило. Прохання тим, хто просив – затестить тест і відписати листа. Друге з доданого – детект x64 венди у вкладці сисинфо. Дрібниця, а приємно.

Тепер про фиксах, самий цимес сховався тут. Перше – крав блайнд The Bat! поліпшений, тепер не пропускає профілі. Друге – фікс фікса Опери x64, минулий фікс міг не детектить шлях до профілю Опери (сама смакота, місце зберігання wand.dat). Ну і я щитаю найголовніше – фікс хромоподобных высерков. Проблема була в тому, що якщо в цих самих хромовысерках збережені паролі від сайтів, які на ASP.NET писані – білд робив бочку (ебать-бити, SEH таки працює!!!1!1!1!!), тим самим скипая інші паролі в цьому конкретному хромовысерке. Загалом парсинг переписаний вважай що заново..

Пас: vazonez