UFR v3.1.1.0/3.1.2.0

9

Апдейт від 31 грудня.

Невеликий апдейт стилера. Запилен крав блайнд RDP-підключень з Credentials і з rdp файлів, які стілер шукає на десктопі і в моїх документах. Додано крав блайнд восьмий асечкі. Ось тут я був розчарований шо пиздець — під ім’ям нової асечкі впихають все той же говномагент, загалом быдлота — чо ще сказати. Ще з приводу магента/icq8 — враховуючи те чи секурность, то *** знає чо ще — паролі з магенто-шняги не злити, поки працює ця сама магенто-шняга. До цього апдейта при запуску стілер якщо і знаходив паролі — злити їх не міг, тепер же якщо магенто-шняга запущена — ми рубаємо її на*** і зливаємо паролі. Некошерно як-то, але цілком працездатний.
Ще з фіксів — додана підтримка опери x64, ця мозгоебная чолов’яга створює папку з іншим ім’ям («Opera x64»). Ще з приводу шысят-штырех біт — під ними ключ венди не тягнувся, терь тут все працює відмінно. Загалом це якісний, а не кількісний илитно-релизенг.

Yandex Нард Пас: vazonez

І знову апдейт — UFR Stealer 3.1.2.0:

UFR v3.1.1.0/3.1.2.0 Від автора:
Від автора:

Невеликий апдейт, який, тим не менш, охуенен. Перше — доданий вибір порту при відправці на мило. Прохання тим, хто просив — затестить тест і відписати листа. Друге з доданого — детект x64 венди у вкладці сисинфо. Дрібниця, а приємно.

Тепер про фиксах, самий цимес сховався тут. Перше — крав блайнд The Bat! поліпшений, тепер не пропускає профілі. Друге — фікс фікса Опери x64, минулий фікс міг не детектить шлях до профілю Опери (сама смакота, місце зберігання wand.dat). Ну і я щитаю найголовніше — фікс хромоподобных высерков. Проблема була в тому, що якщо в цих самих хромовысерках збережені паролі від сайтів, які на ASP.NET писані — білд робив бочку (ебать-бити, SEH таки працює!!!1!1!1!!), тим самим скипая інші паролі в цьому конкретному хромовысерке. Загалом парсинг переписаний вважай що заново..

Пас: vazonez