Ufl-білоруська відповідь на fifa і pes

9

Безкоштовний футбольний симулятор готовий перевернути правила гри.

Футсими повільно вмирають. І вбиває їх не спад інтересу у аудиторії, а неймовірна успішність режиму fifa ultimate team. Популярність fut нині така, що проти його контролю над умами людей бореться влада кількох великих держав.

Як підсумок, головний конкурентfifa, знаменита серія pes змінила назву і перейшла на умовно-безкоштовні рейки. На жаль, фанати не дуже задоволені рішенням розробників, так що звільнилося місце для нових імен.

У щілину великого електронного футболу вже вкручується новий гравець – білоруська студія strikerz inc. Вона готує ufl « “революційну гру” на unreal engine. Судячи з невеликої q&a сесії розробників, це ще одна варіація на сучасні версії fut з картками більш ніж 5 тисяч футболістів.

Природно, у шанувальників футболу виникли питання до гри. Наприклад, чому розробники ufl відзвітували про п’ятирічну розробку проекту, але не показали геймплей. Втім, реальність така, що практично будь-яка студія з будь-якої може випустити адекватний футбольний сім. Крім konami, звичайно.