Ubisoft підтвердила теорію про лиходія far cry 2

10

Компанія ubisoft підтвердила давню теорію фанатів про шакала — лиходія far cry 2. Шанувальники припускали, що він пов’язаний з оригінальною far cry, тому що був дуже схожий на головного героя джека карвера.

Джерело: ubisoft

Під час розмови з ign в документальному ролику «як були створені культові лиходії far cry» творчий керівник far cry 2 клінт хокінг (clint hocking) сказав: «шакал насправді повинен був бути джеком карвером з оригінальної far cry».

Як розповів хокінг, карвер в far cry був хитрим шахраєм, контрабандистом і торговцем зброї. Ідея полягала в тому, що шакал — це він, лише через 10 років. Герой став лиходієм після подій першої частини.

” може бути, це було пов’язано з наркотиками, може бути, це посттравматичний стресовий розлад, а може бути, це він сам. Але ідея в тому, що десять років по тому він підняв ставки з контрабандою і виявився втягнутим в цей конфлікт», — пояснив хокінг.

Джерело: gamerant

Більше десяти років шанувальники far cry припускали, що шакал — це карвер. Теорія заснована на двох речах: по-перше, минуле шакала схоже з минулим джека. Обидва служили у вмс сша і брали участь у незаконній торгівлі зброєю. Також було висловлено припущення, що коробка, подарована карверу в кінці far cry instincts, сповнена алмазів, що є важливою частиною історії far cry 2.

По-друге, більш переконливим доказом є те, що всі файли текстур шакала називаються jackcarver. Такі файли, як jackcarver_shoes_d. Dds і jackcarver_hair_d_mip0.dds, ясно дають зрозуміти, що на певному етапі розробки ubisoft називала лиходія джеком карвером.

Незважаючи на це, в подіях або світі far cry 2 немає конкретних доказів, що підтверджують цю теорію. Коментарі хокінга про шакала-це перший раз, коли ubisoft прояснила зв’язок між двома персонажами, підтвердивши нарешті теорію фанатів.