У роботі facebook, whatsapp і instagram стався глобальний збій

13

Користувачі по всьому світу відчувають проблеми з роботою соцмережі facebook, і належать їй месенджера whatsapp і фотосервісу instagram.

На збій в роботі facebook поскаржилися понад 60 тис.користувачів по всьому світу. Про проблеми з instagram повідомили 55 тис. Осіб, з whatsapp-понад 15 тис.за відгуками, спостерігаються проблеми з підключенням і завантаженням при роботі десктопного і мобільного додатків соцмережі, а також додатків месенджера і фотосервісу.

За даними downdetector, проблеми почалися близько 18.13 мск. В основному, збій торкнувся жителів росії, україни і сша. Є також скарги на роботу whatsapp з європейських країн-іспанії, італії, франції та німеччини, а також з ізраїлю.

Представник facebook заявив у своєму акаунті в twitter, що компанії відомо про проблему:

«ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути все в норму, і приносимо вибачення за будь-які незручності».

За словами експертів, проблема пов’язана з порушенням в роботі системи доменних імен компанії. Відмова в роботі сервісів facebook позначився на роботі twitter, google, amazon і telegram, в які перейшли користувачі. У числі постраждалих від інциденту також рекламодавці, які розраховують на компенсацію збитку з боку американської компанії.

Збій став наймасштабнішим в інтернеті за останні кілька років.