У грі super bomberman r online стартував другий сезон

13

Компанія konami digital entertainment повідомила про старт сезону 2 в грі super bomberman r online на playstation 4, xbox one, nintendoswitch, pc (steam) і google stadia.

У той час як в сезоні 1 з’явився старий снейк, сезон 2представляє нового персонажа: бомбера сому круза.

Головний герой ігор castlevania: aria of sorrow і castlevania: dawnof sorrow, сома круз наділений здатністю випускати кажанів,при вступі в контакт з якими інші персонажі втратять своіособие здібності на невеликий проміжок часу. Крім цього, всезоне 2 будуть проходити особливі бойові події (подробиці будуть оголошені протягом сезону 2). Кожен сезон триває три місяці ідобавляє нові предмети, а також нового бомбера. Доступ до матеріалів кожного сезону можна отримати тільки протягом трьохмісяців його дії. Отримати сому круза можна за 500 монет bombercoins. З пропуском gold pass гравці зможуть отримати другіекосметичні предмети, такі як костюми та іконки персонажів.

Спочатку випущена в сервісі stadia гра super bomberman ronline натхненна популярністю super bomberman r. Вісімбратьев-бомберменов і безліч інших героїв зійдуться вевероятной королівської битві для 64 учасників!

Фірмовий ігровий процес, який зробив ігри класичної серііочевидним вибором для будь-якої вечірки, повертається! підривайте, знаходите і використовуйте підсилювачі і постарайтеся здолати всіх суперників. Динаміка super bomberman r online злітає нанові висоти в режимі “битва 64”, в якому відразу 64 ігрокараспределяются по 16 початковим територіям і починають справжню королівську битву! у міру того, як простір для гри і числоигроков невблаганно скорочуються, число доступних територій будетуменшаться аж до останньої фінальної битви, в якій иопределится переможець.

У грі super bomberman r online буде доступно більше 100 можливихкомбінацій для налаштування персонажа. Гравці зможуть по своєму вкусуменять костюми, аксесуари і навіть види бомб, що впливають як навнешний вид бомби, так і на сам вибух. Гравці зможуть отримати ще більше косметичних можливостей завдяки необов’язковому кпокупке набору premium, який відкриє доступ до 14 додатковимперсонажам, створеним за мотивами класичних серій konami —gradius, silent hill, castlevania і багатьох інших.

Крім того, набір premium дозволить гравцям створювати приватні матчі в окремій кімнаті з обраними наборами правил, серед яких є режими «битва 64», «стандарт» на 16 гравців або«гран-прі». В останньому гравці розбиваються на дві команди до трьохучасників в кожній і починають битву за очки; перемагає команда,яка набрала найбільше число очок в двох раундах.