TxtBrute by tregor

208
Почнемо з того, що весь софт працює в консольному вигляді, але використовувати його зможе навіть школяр. По друге – написані проги на Pascal.Це вже фішка автора, ну і через ліні))А тепер про головне.

1.Pass Generator:

Відмінна прога для всіх брутеров. Якщо є логіни, то потрібні паролі. Саме їх генерує Pass Generator. Майже у кожного 4-ого користувача Хаппу-хака пароль стоїть схожий на логін(kakawka:kakawka97, це просто приклад). Програма часто використовується моїми знайомими, а ефективність брута з нею різко зростає.

VT

2.Base Generator:

Після збору логінів і паролів, нам необхідно створити базу. Але коли у тебе файлик з логінами або паролями важить 500Мб, то багато програм з інтерфейсом намертво виснуть. Тут же алгоритм розрахований на такі файли і, хоч швидкість роботи і не висока, база генерується навіть з більш ніж гигабайтовыми файлами.

TxtBrute by tregor

VT

3.File Separator:

Ну і звичайно фінальний етап – сам брут. Правда наш брутфорс може порозумітися з гігантськими базами зробленими на минулому кроці. Навіть програми txt-дробарки не выдержут. І знову моя розробка. File Separator ділить файли по рядках, з середньою швидкістю, але з гарантією. Днями я просто замучився з однією базою розміром 1,5 Гб(не питайте про призначення TxtBrute by tregor ). Цілий день я шукав програми, які розділять базу. В кінці кінців я накидав код і запустив будующий File Separator. Вже через годину я мав кілька чарівних баз, які швиденько завантажилися в брутер.

TxtBrute by tregor

VT

Всього за 3 кроки ви зможете зробити високо ефективну базу для брута неважливо чого. Так що качаємо, стане в нагоді кожному.

Завантажити: TxtBrute-by-tregor.rar [37,03 Kb] (скачувань: 831)

P.s.:до Речі новий софт вже на підході TxtBrute by tregor