Tws-навушники xiaodu du smart buds з 11 по 13 жовтня можна купити в два рази дешевше

9

Бренд xiaodu китайського технологічного гіганта baidu, що спеціалізується на випуску розумних пристроїв і є одним з найбільших в китаї постачальників розумних динаміків, оголосив про акцію на честь глобального старту продажів бездротових tws-навушників xiaodu du smart buds.

У період з 11 по 13 жовтня навушники-вкладиші xiaodu du smart buds можна буде придбати в інтернет-магазині aliexpress зі знижкою в 50% за ціною $9,99 при вказівці промокодом duvip10.

Tws-навушники xiaodu du smart buds оснащені 13-мм динамічними драйверами, що забезпечують відтворення різких потужних басів і високих частот в діапазоні 20-20 000 гц. Пристрій підтримує протокол bluetooth 5.0 (профілі hfp, a2dp, avrcp) з використанням аудіокодеків sbc і aac, які підтримують як пристрої на ios, так і на платформі android. Показник опору дорівнює 32 ом. Функція шумозаглушення environmental noise cancellation (enc) ефективно видаляють зовнішні перешкоди і підвищують чутність під час телефонної розмови.

За допомогою настроюваного сенсорного управління можна управляти відтворенням музики, а також відповідати на телефонний дзвінок і завершувати розмову. Новинку можна використовувати в якості диктофона для запису голосу в різних умовах, що дозволяє записувати хід переговорів, не упускаючи ніяких деталей. Роботою навушників також можна управляти за допомогою голосового помічника dueros 6.0, але ця функція більше підходить для жителів китаю.

Тривалість автономної роботи навушників становить 4 години, при використанні зарядного футляра-до 16 годин. Зарядка пристрою проводиться через роз’єм usb type-c. Рівень заряду батареї навушників можна контролювати за допомогою програми xiaodu.

Рівень захисту навушників від вологи відповідає стандарту ipx4, тобто захист від прямих бризок води забезпечена, але брати пристрій з собою на тренування в басейн не рекомендується.

Xiaodu du smart buds володіють невеликою вагою (3,7 г — кожен навушник) і компактними розмірами 36х17,1х18,4. Розміри зарядного футляра складають — 52 × 56 × 24 мм пристрій можна брати з собою у відрядження або на відпочинок на відкритому повітрі або в похід.

Бажаючим придбати новинку слід поспішити, так як пропозиція обмежена — скористатися знижкою зможуть лише 100 перших покупців навушників. Крім того, умовами акції передбачено, що перші 200 користувачів, які оплатили покупку xiaodu du smart buds, отримають в подарунок портативний захисний чохол.