Творці мережевої рольової гри book of travels розповіли про причини і наслідки недавнього перенесення

12

Незалежна студія might and delight (shelter) в публікації на сайті steam докладніше розповіла про недавнє перенесення своєї «крихітної мережевої рольової гри» book of travels і наслідки цього рішення.

Джерело зображень: might and delight

Нагадаємо, запуск раннього доступу book of travels до недавнього часу очікувався 30 серпня, але прем’єру перенесли на невизначений термін, тому що команда не встигала належним чином відполірувати проект.

Як стало відомо, в призначений день book of travels завадили вийти три (вже майже виправлених до теперішнього моменту) настирливих бага, виявлених в рамках бета-тестування:

  • перший телепортував гравців на вихідну позицію при спробі переміститися по локації;
  • другий провокував появу подій, тварин, ворогів та інших об’єктів в недозволених місцях;
  • третій у випадковому порядку робив npc невидимими.

Побічним ефектом перенесення став той факт, що у розробників з’явився додатковий час для «поглиблення досвіду» (більше квестів і небезпек), який буде доступний на запуску передрелізної версії book of travels.

Крім того, might and delight вже приступила до створення нових локацій, які з’являться в book of travels незабаром після запуску раннього доступу. Детальну дорожню карту команда оприлюднить найближчим часом.

Публічної дати виходу у book of travels досі немає, але між собою співробітники might and delight вже визначилися, коли хочуть випустити гру. Студія також натякнула, що цей момент «не так далеко», як можна було припустити.