Творці bayonetta і nier: automata поліпшили графіку в своїй новій грі babylon’s fall для playstation і пк

9

Японська студія platinumgames оновила статус розробки динамічного рольового екшену babylon’s fall , розповівши про зміни, які торкнулися візуальної частини. Зокрема, художники змінили систему рендеринга, знизивши інтенсивність” масляного ” фільтра, який не сильно сподобався широкій публіці.

Оцінити різницю в графіку babylon’s fall можна нижче:

With a big thanks to our sentinels support, the #babylonsfall team have been working on updating the graphics to improve legibility while retaining the unique oil painting style! pic.twitter.com/s1abholxhz

— babylon’s fall (@babylonsfall_en) october 6, 2021

У babylon’s fall гравці беруть на себе роль відважної групи воїнів, також відомої як “вартові”. Озброєні особливими артефактами, іменованими “саркофагами гідеона”, герої відправляються в подорож з метою підкорити вавилонську вежу, що зберігає велику спадщину.

В арсеналі гравцям буде доступно по дві зброї на кожну руку, а також ще два, задіяних через згадані вище саркофаги. Подібна комбінація відкриває великий простір для бойових можливостей і тактики.

Візуальна частина проекту створена з використанням особливої художньої техніки, що передає фентезі-сеттинг через стиль, що нагадує написані маслом класичні картини минулого.

В основі ігрового процесу babylon’s fall лежить фірмовий для команди platinumgames екшен-геймплей, цього разу створений з урахуванням кооперативного режиму для чотирьох осіб.

.

Babylon’s fall створюється для playstation 4 , playstation 5 , а також pc , і зараз не має точної дати виходу.