Трейлер другого сезону мультсеріалу” пустотливі анімашки”

9

На comic con 2021 в нью-йорку був представлений другий сезон ” бешкетних анімашек “(animaniacs), щоб зануритися у відродження улюбленого мультфільму 1993 року, створеного стівеном спілбергом. Новий сезон, який вийде восени цього року, також отримав новий тизер, в якому брати і сестри уорнер перетворюються в накачаних м’язистих воїнів і б’ються з гігантським роботом під музичну тему “’80s ’80s ’80s ’80s cats…”

Актори озвучування роб полсен (якко, пінкі), тресс макнейл (дот), джесс харнелл (вакко) і моріс ламарш (брейн) взяли участь у віртуальній панелі, модератором якого виступив девід холбрук з tv guide. Відродивши улюблену франшизу 1993 року після довгих років пекельних розробок з оригінальним голосом, animaniacs 2020 повинні були витримати навантаження після 22 років в статиці.

Харнелл поділився:

“на інших особистих виступах для інших проектів нас часто запитують, чи збираються вони повернути “бешкетних анімашек”? ми сказали, що це було б чудово. Ми завжди відчували, що це можливо. Але потім, коли це сталося, алілуя, ми вирушили на машині часу і повернулися в 1993 рік».

«спасибі стівену спілбергу за це”, – сказав ламарш. “він втілив ідею, подарувати комусь дитинство…». Очевидно, що відсутність іграшкової мотивації була частиною привабливості шоу в порівнянні з іншими мультфільмами. “ми не продавали нічого [як інші мультфільми]. Багато речей в суботу вранці і в будні дні були рекламою іграшок. І стівен просто хотів вшанувати традицію warner brothers зробити його найсмішнішим місцем на землі”.

Харнелл назвав “бешкетних анімашок» ” троянським конем мультфільмів”. Він сказав:

” будь-який великий мультфільм чудовий, тому що він працює на двох рівнях. Це весело для дітей, тому що це візуально привабливо, а також розумно на дорослому рівні, тому батьки, які на кухні роблять кашу, скажуть: «я не можу повірити, що вони це сказали». Це доросла музична сатира, замаскована під дитячий мультсеріал”.