Toshiba представила споживчі жорсткі диски n300 і x300 об’ємом 18 тбайт

29

Компанія toshiba випустила нові модифікації жорстких дисків n300 і x300, які виконані в 3,5″ форматі. Місткість представлених моделей становить 18 тбайт.

Тут і нижче зображення toshiba

Накопичувачі n300 призначені для мережевих пристроїв зберігання даних і оптимізовані для цілодобової роботи. Вбудовані датчики кутових коливань зводять до мінімуму можливість виникнення і поширення вібрації в обладнанні з декількома відсіками.

У моделі n300 на 18 тбайт заявлена швидкість передачі даних досягає 281 мбайт/с.швидкість обертання шпинделя становить 7200 оборотів в хвилину. Накопичувач витримує навантаження до 180 тбайт на рік.

Що стосується дисків x300, то вони підходять для звичайних робочих або ігрових комп’ютерів. Реалізована технологія stable platter, яка зводить вібрацію до мінімуму за рахунок стабілізації вала двигуна на обох кінцях. За збільшення швидкодії відповідає двухприводной актуатор x300, який підвищує точність позиціонування, компенсуючи зміщення головки щодо трактів. Швидкість обертання шпинделя становить 7200 оборотів в хвилину. Середній заявлений час безвідмовної роботи-600 тис.годин.

Накопичувачі обох серій використовують герметичну конструкцію із заповненням гелієм. Ця технологія дозволяє домогтися низького енергоспоживання, одночасно підвищуючи щільність зберігання даних.