TopGen v.3 Beta 4.4 G + Portable

106

Програму TopGen зазвичай використовують для імітації реальних відвідувань сторінок сайту, накрутки показників в статистиці лічильників, банерів і онлайн голосування. З допомогою TopGen можна підняти свій сайт у більшості рейтингів на досить високі позиції. Програму використовують і в інших різних цілях..

TopGen була виведена на світло в 2002 році і з тих пір силами однієї людини продовжує існувати і періодично вдосконалюватися. До її появи були і деякі інші накрутники, однак на той момент вони вже не відповідали перед примитивнейшими засобами захисту об’єктів накрутки. Мета автора програми — створити максимально повне і досконале засіб імітації унікальних масових відвідувань. Власне TopGen і є втіленням цієї мети. Досягнуто вже немало, більше того, пройдена як мінімум половина шляху.
Важливо відзначити, що TopGen — це не просто програмка, яка реалізує здавалося б, нехитрі мережні операції. TopGen також реалізує масу тонкощів, глибоко зариті в ґрунті специфікацій ряду мережевих протоколів. Для прикладу, у вихідному коді програми більше 60.000 рядків. Крім того, вона володіє приємним і дружнім інтерфейсом, що дозволяє пересічному користувачеві вирішувати найскладніші завдання не углуб**ясь в деталі їх вирішення. В ідеалі автор прагне звести рівень складності цього інтерфейсу до складності роботи з веб-браузером.