Топ 10 ігор, які жорстко тролять гравців

107

Культовим відеоігор для завоювання фанатської любові недостатньо мати хороший сюжет і якісний геймплей, щоб стати дійсно великими і увійти в історії вони повинні дивувати гравця, підносити щось нове і виділятися на тлі конкурентів. Намагаючись здивувати власну аудиторію розробники використовують найрізноманітніші, навіть нечесні прийоми і без тіні сорому тролять гравців. Подібні сюрпризи не завжди приємні і крім легкої усмішки можуть подарувати пасмо сивого волосся на голові, але, тим не менш, вони ефективні. Саме про 10 таких ігор, які жорстоко затроллили гравців, ми розповімо сьогодні.

Тролінг у відеоіграх буває трьох типів. Перший – своєрідні жарти гумору, адже розробникам ніщо людське не чуже і навіть гру з безпросвітної атмосферою іноді непогано розбавити дрібкою гумору. Другий – розбивання четвертої стіни, коли починаєш відчувати, що ти не граєш в гру, а гра грається з тобою. І нарешті, третій – абсолютно безжалісний тролінг, який може включати в себе два попередні пункту, але при цьому шокує гравців. І що найцікавіше – подібного ефекту розробники далеко не завжди досягають навмисно.

Наочно ознайомитися з усіма видами троллінгу в іграх, ви можете в новому відео Аліси:

Справедливості заради відзначимо винятковий випадок, коли розробники потроллілі не стільки гравців, скільки самих себе. Мова йде про вже став культовим відео CD Project, розповідають про створення Плотви. Претензії у бік вічної коні Геральта тільки ледачий не висловлював, звинувачуючи бідна тварина в безпросвітної дурості. Але, як виявилося, розробники розповіли, що навмисно знизили інтелект Плотви і, отже, зручність від верхової їзди. Адже інакше гравців просто заколисує від сверхреалистичных поїздок і надзвичайно розумного ІІ коні, якому дай волю і він побудує новий адронний колайдер чи поневолить людство.

Якщо сподобалося відео, пропонуємо подивитися інші матеріали Аліси: і .