Titanfall 2 зламана хакерами, користувачі бояться заходити в гру

11

Сьогодні форуми steam, групи discord та інші онлайн-спільноти, присвячені titanfall 2, буквально вибухнули від потоку тривожних коментарів: хакери виявили критичну уразливість в мережевому коді titanfall 2, що дозволяє виконувати дії на локальних комп’ютерах через сервер гри. Всі пк, на яких встановлена копія titanfall 2, опинилися під загрозою. Гравцям радили ні в якому разі не запускати titanfall 2, а краще і зовсім видалити гру з комп’ютера.

Співробітники respawn негайно зайнялися розслідуванням цих повідомлень. За словами розробників, уразливість дійсно є, але вона не настільки серйозна, як стверджують гравці. Теоретично хакери можуть використовувати її для того, щоб змусити запущену гру пофарбуватися на вашому комп’ютері, але не більше. Незабаром вийде хотфікс, який вирішить проблему.

Як стверджує один з гравців з нікнеймом blueghost, уразливість пов’язана з обмеженням розміру тимчасового файлу, який використовується для запрошення інших користувачів в гру. Якщо ім’я користувача, який запросив вас, більше встановленого грою розміру, то гра починає використовувати інші файли, щоб зберегти це ім’я. Але як тільки воно виходить за межі тимчасового файлу, ваш комп’ютер тепер розглядає його як виконуваний код.

Це вже не перший раз, коли ігри серії titanfall страждають через дії хакерів. Наприклад, у травні цього року обидві частини гри зазнали масованих ddos-атак.