TightSocks5 v1.0

156
Жорсткі Socks 5 є невеликий і ефективна програма, яка дозволяє створювати одну або кілька серверів шкарпетки вдома або в офісі всього за кілька кліків.
основному сервері шкарпетки те, що зазвичай називається проксі-сервер. Вона дозволяє замаскувати свій реальний IP-адресу. Весь трафік (пакети) буде проходити через програми сервера шкарпетки. Мета призначення (веб-сайт, наприклад) буде тільки «побачити» IP сервера шкарпетки і не ваш реальний адресу.

Socks 5 є оновлення протоколу SOCKS 4 з великою різницею, що Socks 5 підтримує процес аутентифікації, що дуже важливо, якщо ви не хочете бачити, що хто-небудь використовує проксі-сервер без вашого дозволу.

Як це працює

Тому TightSocks5 це програма-сервер, в якості першого кроку направити ваші порти. Ви повинні створити правило в маршрутизаторі, щоб дозволити вхідний і вихідний трафік через вказаний порт.
Вибрав без занадто часто порт або діапазон портів, щоб уникнути конфлікту додатків. Самий кращий варіант, це вибрати порт 1024. Нижче цієї однієї більшість з них зарезервовані для інших обов’язків.

Як тільки ви успішно переслали Ваше порт з діапазону (у разі, якщо ви хочете використовувати багато порт в якості проксі-сервера), ви можете створити свій перший проксі-сервер.

Виберіть порт (раніше подану) і натиснути на [+] (див. малюнок нижче) кнопку праворуч.

Нове вікно буде спливаюче. Він рекомендує використовувати процес аутентифікації, щоб мати можливість підключитися через цей новий проксі-сервер. Введіть ім’я користувача, пароль (паролі зберігаються в локальній базі даних для його наступного запуску і хешуються).

TightSocks5 v1.0

Коли ви будете готові просто натисніть на кнопку “Finalize” і ваш новий проксі-сервер повинен бути доданий до основного списку вікна.

Ви можете повторити цей процес так часто, як ви хочете, але ви повинні, звичайно, різні порти (у разі, якщо ви хочете запустити тільки один сервер на своєму комп’ютері тільки один сервер більш ніж достатньо).

Коли ви будете готові, просто натисніть кнопку “старт”.

TightSocks5 v1.0

У наведеному вище прикладі ми бачимо дві можливі випадки, які можуть виникнути.

Зелений значок твк означає, що сервер успішно запущений.
Червоний хрест означає, що сервер не міг слухати порт (більшість випадку, тому що цей порт вже використовується в якості сервера).
У цьому випадку вам потрібно буде змінити порт або просто знайти додаток, яке вже слухати цього порту і виключення процесу спробувати ще раз (використовувати кнопку “стоп”, то кнопку “Launch”).

Скачати (1,2 МБ)