The elder scrolls v: skyrim anniversary edition порушить сумісність з безліччю існуючих модів

44

Якщо ви ще не знали, the elder scrolls v: skyrim anniversary edition вийде 11 листопада. Ця нова версія skyrim буде доступна як безкоштовне оновлення для всіх власників skyrim special edition. І, за словами розробника skse, це порушить сумісність з багатьма існуючими модами.

Як пояснив:

” в рамках оновлення ae bethesda вирішила оновити компілятор, який використовується для складання 64-розрядної версії skyrim, з visual studio 2015 до visual studio 2019. Це змінює спосіб генерації коду таким чином, що змушує розробників модів починати з нуля пошук функцій і написання хуків. На щастя, розташування класів навряд чи зміняться”.

Розробник skse прийшов до висновку, що кожному, хто написав плагін нативного коду, потрібно буде виконати хоча б деяку роботу для підтримки ae.

” це насправді означає, що модифікація нативного коду буде порушена протягом невідомого періоду часу після випуску ae».

Теоретично, hd-паки текстур повинні бути сумісні з ae. Знову ж таки, в теорії. З іншого боку, повні конверсії або геймплейні моди можуть не працювати.

Як вже було сказано, the elder scrolls v: skyrim anniversary edition не буде окремим продуктом. Таким чином, власникам special edition слід просто відключити автооновлення. Це, звичайно, якщо вони хочуть продовжувати використовувати свої моди. Також невідомо, чи запропонує steam можливість зворотного переходу з ae до se.