Телефон не підключається до wifi

13

Цілком поширена ситуація: користувач намагається підключитися до wi-fi зі свого телефону, але нічого не виходить. Ознайомившись з нижчевикладеною інформацією, ви дізнаєтеся, чому це відбувається і як вирішити проблему.

Первісна перевірка телефону

Виробники активно працюють над поліпшенням стабільності мобільних операційних систем, але періодично будь-яка програма дає збій. Саме тому рішення проблеми рекомендується починати з перевірки працездатності телефону. Для android, ios і windows phone (windows mobile) рекомендації в даному випадку ідентичні. Дотримуйтеся наведеної нижче послідовності.

1. Перезавантажте пристрій і спробуйте підключитися до wi-fi знову.

2. Оцініть кількість індикаторів рівня сигналу підключення. Якщо їх менше 3, спробуйте переміститися ближче до роутера або іншого використовуваного джерела бездротового інтернету для поліпшення якості з’єднання.

3. Переконайтеся, що режим» економія заряду ” відключений. При необхідності підключіть мережевий адаптер.

4. Вимкніть bluetooth. Бездротові з’єднання можуть працювати в однаковому діапазоні, через що і створюються перешкоди.

5. Вимкніть режим “в літаку”, якщо такий активний.

6. Спробуйте активувати доступ до інформації про ваше місцезнаходження і підключитися до wi-fi – законодавство деяких країн блокує з’єднання через бездротові мережі при неактивному стані згаданої опції.

Якщо раніше wifi підключення працювало

Якщо в минулому ви успішно користувалися нині проблемною мережею, видаліть дане підключення з пам’яті свого телефону. Для цього зайдіть в список мереж, натисніть на проблемне підключення на кілька секунд (до появи контекстного меню) і видаліть з’єднання.

Далі вам потрібно буде лише оновити список мереж і спробувати підключитися повторно.

Якщо нічого не вийшло, спробуйте підключитися з телефону до будь-якого іншого доступного з’єднання. Невдача в даному випадку з великою часткою ймовірності буде вказувати на поломку радіомодуля – виправити ситуацію допоможуть лише співробітники сервісного центру.

Переконайтеся, чи працює підключення. Для цього спробуйте під’єднатися до нього за допомогою будь-якого іншого пристрою, що має функцію wi-fi. Якщо підключення не працює, внесіть зміни в налаштування роутера.важлива примітка! порядок входу в налаштування роутера змінюється в залежності від виробника і моделі обладнання. У більшості випадків для отримання доступу потрібно ввести в адресний рядок браузера адресу 192.168.0.0 або ж 192.168.0.1. Стандартні логін і пароль – admin. Якщо не виходить, уточніть актуальну для вашого роутера інформацію в інструкції виробника.попередньо спробуйте просто перезавантажити маршрутизатор-досить часто вони “підвисають”, через що доступ до інтернету блокується.подальший порядок дій такий.по-перше, ви повинні переконатися в правильності введеного ключа безпеки. Спробуйте ввести пароль для з’єднання з обраною точкою доступу ще раз, але уважніше, з активованою опцією «відображати символи» (показати пароль). Якщо ви не пам’ятаєте пароль, уточніть його в налаштуваннях роутера. Для прикладу показаний порядок взаємодії з роутером d-link. У вашому випадку все буде практично так само, незначні зміни можуть зачіпати лише інтерфейс, назви пунктів меню та інші дрібниці. потрапивши на сторінку налаштувань маршрутизатора, зробіть наступне: • клікніть кнопку «розширені налаштування»;• у вікні wi-fi відкрийте посилання «налаштування безпеки»;• в рядку «ключ шифрування psk» подивіться пароль і переконайтеся, що саме цю комбінацію ви вводите при спробі підключитися до wi-fi з телефону.по-друге, переконайтеся в правильності налаштувань роутера-вам потрібно перевірити, чи включена технологія dhcp. При її вимкненому стані телефону не вдасться отримати ip-адресу, через що підключення працювати не буде.на сторінці налаштувань роутера знову клікніть «розширені налаштування» і у вікні «мережа» знайдіть категорію «lan».активуйте dhcp, якщо функція вимкнена, перевівши рядок “режим” у стан “дозволити”.збережіть зміни, перезавантажте роутер і спробуйте підключитися до wi-fi з телефону. якщо це не допомогло, залишається 3 варіанти: • зателефонувати в службу підтримки провайдера і дізнатися, чи працює інтернет взагалі і чи не вносилися які-небудь зміни в налаштування з’єднання• * здати в ремонт телефон; * здати в ремонт / замінити інтернет-маршрутизатор.