Супер лутбоксы в Call of Duty Black Ops 4, серіал за Skull&Bones і фінансові провали у Square Enix – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина два

98

Крім цього читайте про те, що критика Anthem – ниття, і як отримати бан за великий боєзапас.

В Call of Duty Black Ops 4 ввели лутбоксы, що вражають своєю абсурдністю

Здавалося б, ну лутбоксы, звикли. Гра і так повна на донат зі своїми сезонними абонементами і пропусками рівнів за гроші. Activision і Treyarch пішли з введенням лутбоксов ще далі.

Один контейнер в Black Ops 4 коштує 200 очок «COD» – віртуальна валюта, що купується за справжні гроші. 200 очок «COD» – це два долари. Одні лутбокс містить в собі нові скіни для персонажів і стовбурів, а також моделі зброї з припискою MKII. У кожного зброї у самій грі є своя прокачування, яка відкриває різні примочки, як магазини або приціли. І ось моделі MKII набирають рівні за вбивство на 25 % швидше звичайних моделей. Також вам можуть випасти речі з минулих сезонів гри.

Тобто, з них постійно випадають речі, які дають перевагу. Від унікальної зброї, до стовбурів які допомагають швидше прокачуватися і робити гармати ще більш крутими. Ще це допомагає швидше відкривати інше спорядження. Це все вже пахне Pay to Win. Великий шанс, що вам випаде дублікат, бо розробник не вказав ймовірність випадання нових речей.

У грі зараз два типи контейнерів: платні і безкоштовні. Другі дають вам за кожні дві години проведених в мультіплеере або «королівської битві», з них випадає з одного предмета. Гравці вже обурюються на Reddit, що в безкоштовних боксах практично ніколи не випадає нічого цінного.

В цілому, гра тепер монетизована по повній:

  • платна базова гра
  • платний сезонний абонемент, який коштує майже як сама гра,
  • можливість купувати рівні в бойовому пропуску
  • можливість пропускати окремі рівні
  • косметичні речі у внутрішньоігровому магазині
  • можливість купувати «Спеціальні накази» – мініатюрні версії бойового пропуску
  • лутбоксы.

Дуже символічно, помітили деякі журналісти, що апдейт, який ввів у гру лутбоксы, носить назву «Велике пограбування». Крім цього в новому бойовому пропуску купа скінів пов’язаних з темою грошей. Шкода, що грабують тільки гравців.

Ubisoft готує серіал за Skull & Bones

Skull & Bones – це ще не вийшла гра, яка виросла з механік морських битв в Assassin’s Creed: Black Flag. Французи настільки впевнені в її успіху, що готують серіал по ній з жіночим персонажем у головній ролі. Події розгорнуться в 1700 році, на заході піратської ери.

Серіал буде кооперацією між Ubisoft і Atlas Entertainment. Остання продюсувала «Диво-жінку», «Лігу справедливості», «Загін самогубців», «Варкрафт» та інші фільми.

Виконавчими продюсерами шоу виступають Даніелла Криник (директор підрозділу Ubisoft, що відповідає за телепродукцію) і Джейсон Альтман (Jason Altman; старший віце-президент відділу кіно і телебачення). Якщо цим імена нічого не говорять, то нічого страшного.

Сама ж гра вийде в цьому році на PC, PS4 і Xone.

Це вже не перший подібний проект Юбисофт. Схожим чином в 2017 році на екрани кінотеатрів вийшло «Кредо вбивці» за мотивами знаменитої серії, також у виробництві знаходиться фільм The Division.

Продажу Shadow Of Tomb Raider і Just Case 4 набагато нижче, ніж очікували Square Enix

У своєму звіті для інвесторів розробник зазначив, що справи у його головних блокбастерів минулого року йдуть гірше, ніж здавалося.

Відвантаження Shadow Of Tomb Raider склали 4.12 мільйонів, що для компанії досить слабо – сказав президент Square Enix Есуке Мацуда. За його словами, що перша, що друга гра не змогли подарувати користувачам новий експірієнс у порівнянні з головними конкурентами. Тому, гравці вибирали не проекти Square Enix, а інші ігри. Але ставити хрест на цих двох іграх вони будуть, і очікують на зростання продажів у наступному кварталі.

У будь-якому випадку Square Enix все добре. Як повідомив той же Мацуда, в компанії планується реструктуризація, яка перетворить 11 відділів розробки у 4 відділу, для створення більш ефективної робочої середовища, при цьому скорочень не планується.

Головний козир компанії – це Kingdom Hearts 3, перевищила тираж в 5 мільйонів копій всього за перший тиждень. Гру обслинили критики, і вона приносить хороший дохід.

Віце-президент Xbox назвав критику одного з епізоду Anthem ниттям

Після бета-тесту і раннього доступу до гри у передплатників Origin Access Premier журналісти і багато геймери зробили висновок, що проект виглядає «посереднім». Зараз його оцінки на Metacritic нижче, ніж у останнього Mass Effect. Заступитися за BioWare вирішив віце-президент Xbox Майк Ібарра у своєму твіттері.

У твіті він розкритикував новина на PC Gamer, де говорилося, що розробник полагодив рівень, який вимагав довгого гринда – це не подобалося як гравцям, так і журналістам. Ібарра сказав, що рівень досить легкий і він «вражений ниттям» пов’язаним з тим, що хтось не зміг його пройти. Також він згадав нікого обзорщика (імені він не назвав), який не зміг зрозуміти, як зробити комбо.

Проблема в тому, що гра натякає на їх наявність, але не навчає їх робити. Щоб навчиться робити комбо, потрібно покопатися в меню гри.

Реакція Ібарри нікому не сподобалася і багато інші розробники почали говорити йому в твіттері, що він не правий. Так як Mircosoft займається просуванням ігри, цей твіт виглядає як частина піар ходу.

Одним з людей, що сперечалися з ним, Ібарра порадив дочекатися виходу гри. Що ж Anthem вийшов, значить пора перевіряти його слова на ділі.

Геймера, наигравшего 900 годин в Fallout 76 забанили за те, що у нього було багато патронів

Тільки уявіть, скільки хейта звалилося на гру, а всі рано знайшлися люди, які активно грають в неї, один ось такий геймер награв аж 900 годин! На жаль, люб’язністю йому не відповіли, а забанили за те, що він зберігав багато патронів.

Користувач Glorf12 повідомив на Reddit, що Bethesda не повірила, що хтось зміг зібрати в їх грі стільки патронів і забанила користувача як звичайного чітера.

За словами гравця, він просто використав перк, що зменшує вагу патронів на 90%. Bethesda стверджує, що гравець набрав 140 960 рідкісних патронів за 30 днів, хоча сам Glorf12 каже, що від сили зібрав всього 36 тисяч.

Компанія відреагувала на його скаргу і пообіцяла розблокувати з виходом нового патча. Але як це буває з грою – патч вийшов, а нічого не змінилося. Гравець досі сидить в бані. Він вважає, що причина блокування в тому, що він перекидав патрони між двома записами, які підсумовувалися при піднятті. Також він вважає, що на нього могли накатати скаргу, так як його персонаж прокачен до 450 рівня, що виглядає з боку підозріло.

Підсумок – користувач говорить, що хоче випробувати інший проект.

Це були всі ігрові новини цього тижня. Залишайтеся з нами! І читайте наш минулий дайджест, де ми розповідали