Суд відхилив позов до фас про виключення з договорів умови про паритет цін

11

Арбітражний суд москви відхилив позов сервісу booking.com до фас з питання виключення з договорів з готелями умов про широкий і вузький паритет як щодо цін на готельні послуги, так і щодо умов, на яких ці послуги надаються.

Як випливає з картки справи, судова інстанція повністю відмовила онлайн-сервісу бронювання у визнанні рішень і дій (бездіяльності) антимонопольної служби незаконними.

Нагадаємо, у грудні 2019 року фас завела справу стосовно booking.com через нав’язування російським готельєрам умови про дотримання паритету цін. За даними служби, сервіс забороняв підключеним до нього готелям знижувати ціни на інших ресурсах. Служба наказала агрегатору припинити дії, що порушують антимонопольне законодавство рф. Компанія не погодилася з рішенням російського антимонопольного відомства і подала позов до фас.

Також відзначимо, що на цьому тижні фас оштрафувала booking.com на 1,3 млрд рублів за зловживання домінуючим становищем на російському ринку. Сервіс планує оскаржити в суді і це рішення регулятора.