Створені дорожні знаки спеціально для безпілотних авто

8

Щоб поліпшити визначення дорожніх знаків системами автопілотування, було створено нове покриття. Принцип його роботи заснований на квітахі працює разом з уже існуючими алгоритмами, спрощуючи роботу систем комп’ютерного зору.

Мікромасштабний увігнутий інтерфейс (mci) складається з тонкої плівки і вбудованих в неї крихітних полімерних сфер. У тотмомент, коли світло потрапляє на поверхню, мікросфери відображають його у відесерії концентричних кіл. Наприклад, білий створює райдужні кільця, одноколірний лазер відбивається у вигляді візерунків з яскравих і темних кілець, а інші лазери мають свої власні кругові візерунки. Даний метод не вважається основним, але дозволяє алгоритму вірно впізнати той чи інший дорожній знак.

Існуючі ai покладаються на розпізнавання форм, що в більшості випадків працює. Однак в деяких ситуаціях освітлення, погодні умови, невеликі пошкодження і навіть звичайні наклейки призводять до помилок. Покриті новим матеріалом дорожні знаки дадуть можливість комп’ютернималгоритмам зіставляти ті чи інші малюнки, визначаючи їх приналежність до колірних візерунків.

поверхня покриття під мікроскопом

«розумні дорожні знаки, зроблені з нашого матеріалу, могутпредоставіть більше сигналів для майбутніх систем, що використовують lidar ірозпізнавання видимих образів для ідентифікації важливих дорожнихзнаків. Це може бути корисно для підвищення безпеки руху транспортних засобів”, – запевняють розробники.