Справжня катастрофа: перший патч для Anthem знизив продуктивність гри на ПК

204

Сьогодні відбувся офіційний реліз Anthem і за прийнятою в ігровій індустрії традиції гра обзавелася патчем першого дня. Із завданням виправити недоробки розробників патч впорався з перемінним успіхом: спостерігається кілька приємних нововведень і поліпшень. При цьому, як ні дивно, патч примудрився погіршити кілька важливих моментів, що стало причиною загального обурення геймерів.

Почнемо з хороших новин. Наприклад, в кооперативному режимі помітно зросла швидкість завантаження рівнів, а один з класів джавелинов Колос отримав можливість відроджувати полеглих соратників по команді без відключення захисного бар’єру. Приємні зміни торкнулися і інвентарю – тепер набагато простіше зрозуміти, як саме конкретний модифікатор покращує зброю.

Тепер перейдемо до недоліків патча для Anthem. Першим ділом обурилися власники консольних версій гри, з яких містичним чином зник HDR.

The day one update for #Anthemgame which is live now has broken HDR functionality on #PS4 https://t.co/vWcoh5NGv0 pic.twitter.com/y0xB7RqsAu

— MP1st (@MPFirst) 21 лютого 2019 р.

Патч першого дня для Anthem, який став доступний сьогодні, зламав функцію HDR.

@anthemgame what have you done with HDR on consoles ?When will you bring it back ?#anthemgame

— DragonTribes 🐉🎮 (@DragonTribes) 22 лютого 2019 р.

Що ви зробили з HDR на консолях, коли ви повернете його назад?

Патч першого дня приніс проблеми і для власників ПК–версії Anthem, що особливо помітно в значному зниженні продуктивності гри. Журналісти американського видання Kotaku повідомляє, що раніше на середніх налаштуваннях графіки гра видавала в певних локаціях в середньому 50 кадрів в секунду, а після установки патча середня відмітка FPS знизилася до 30 кадрів. Ще більш дивне рішення Bioware пов’язано з відсутністю обмеження FPS під час завантажувальних екранів, з-за чого кількість FPS часом досягає 1000 кадрів в секунду і відеокарта гуде, як «аеродинамічна труба».

Виконавчий продюсер Anthem Марк Дарра в курсі проблеми і вже встиг відзначити, що проблеми з продуктивністю сталося з вини останнього оновлення на відеокартах Nvidia. Крім того розробники на невизначений термін позбавили гравцям доступ до швидкій грі в режимі “Фортець”. Розробники повідомляють, що рішення пов’язане з нестабільною роботою серверів, але Kotaku впевнені, що проблеми полягає в промах балансу, з-за яких “Фортеці” ставали головним джерелом швидкого гринда предметів.

Якщо після останніх новин ви ще не впевнені, чи варто купувати Anthem, ми пропонуємо ознайомитися з нашим .