Спосіб отримання дєдик

97

Спосіб отримання дєдик на 5 днів.

Я писав тулузи для накрутки лойсов і мені понядобился дедик для чека ся дива, але ритися по засранным форумів з нефалидом у мене жулание відразу відпало. Вирішив купити, нині не дорого коштують, в залежності від конфігурації природно, але мені звір не потрібен був =) Ну все ж до теми: Будемо зараз отримувати дедик на 5 днів безкоштовно.
Що нам знадобиться:
1.Телефон(сімка) для підтвердження номери
2.Мило, на яке прийде конфігурація серва з паролем і логіном
3.Трохи сремени, т. к. конфігурація діда займає час (~30-45 хвилин)

Отже, почнемо. Заходимо на сайт. Тицяємо по бажаного тарифом, у мене це буде Віндовий сервер, т. к. прога на дельфі.

Спосіб отримання дєдик

Далі тиснемо «Тестувати»

Спосіб отримання дєдик

Такий простий крок, вибираємо лють нашого серва і заповнюємо поля нашої інфою. Я брав самий слабенький, т. к. за міццю не женуся, а раптом комусь знадобиться =) Важливо вказувати реальні дані!
Отримуємо смску з кодом підтвердження і лист на пошту, приблизно такого змісту:

Спосіб отримання дєдик

Тепер йдемо в магазин за новою порцією пива, поки нам роблять наш довгоочікуваний дедик =). Ще як варіант проводження часу, зайти в сервісну панель з виданими логіном і пасом і подивитися, як там наш сервіс.

Спосіб отримання дєдик

Приблизно через пів годинки (перший раз — 43 хвилини, другий раз півтори години) ви отримаєте лист з інфою для конекту до вашого сервера.

Спосіб отримання дєдик

Профіт! Але відразу попереджу, треба читати правила таких серверів, т. к. там майже у всьому обмежують =(. Ось я одного разу, коли свій торрент-трекер піднімав, заюзал такий дід та зливав звідти файли для подальшої роздача, т. к. канал там просто прекрасний. Ну природно, скінчилася ця двіжуха баном. Так що, на всякий випадок, правила.

Спосіб отримання дєдик Показати / Приховати текст
1.8. На серверах, наданих Замовнику, заборонено розміщувати:
порнографію і будь-які матеріали сексуального характеру, текстові, графічні, аудіо та відеоматеріали або посилання на них містять будь-які форми непристойності і насилля, навіть якщо вони легальні;
crack/hack сайти;
дорвеї;
доргены;
лінкатори;
інвестиційні сайти (Forex, обмінники електронних грошей);
AutoSurf сайти;
сайти, що рекламують незаконну діяльність;
сайти високоприбуткових інвестиційних фондів;
банківські програми;
сайти розіграшу лотерей;
торрент-трекери.
Крім умов, викладених вище, з серверів, наданих Замовнику, забороняється розсилка СПАМУ, а також рекламування Замовника або його сайту допомогою розсилки СПАМУ третіми особами або з абонентського терміналу Замовника.
Зазначені дії Замовника розцінюються як намір завдати шкоди іншим особам.
У разі виявлення порушень, зазначених у цьому пункті, Виконавець має право припинити надання послуг Замовнику і в односторонньому порядку повністю відмовитися від виконання цього договору, надіславши повідомлення Замовнику по електронній пошті протягом 3 (трьох) днів з моменту припинення надання послуг.