Спін-офф серіалу ” ходячі мерці “вийде на екрани наступного літа

4

Канал amc оголосив про новий спін-офф серіалу під назвою” казки (або історії) про ходячих мерців ” (tales of the walking dead). Згідно deadline, серіал буде являти собою антологію, в якій з’являться як нові, так і знайомі обличчя з всесвіту “ходячих мерців”, і запланований до виходу влітку 2022 року.

“цей серіал як ніякий інший у всесвіті “ходячих мерців” спирається на нові голоси, перспективи та ідеї, втілюючи в життя історії, не схожі на ті, що ми розповідали раніше”, – сказав deadline скотт м.гімпл, головний директор по контенту всесвіту”ходячих мерців”.

У першому сезоні “казок” очікується шість годинних епізодів. Шоураннером буде ченнінг пауелл, який має великий досвід роботи з франшизою, виступаючи в якості сценариста і продюсера в серіалах “ходячі мерці” і “бійтеся ходячих мерців”. “я починав як фанат “ходячих мерців”, а закінчую як шоураннер того, що, сподіваюся, стане одним з найбільш унікальних спін-оффів цього серіалу”, – сказав він.

це божевілля, і я дуже вдячний amc і скотту за підтримку мене і моїх сценаристів. Ми штовхали, тягнули і тикали в межі цього всесвіту, щоб принести вам щось нове і несподіване, але при цьому, сподіваюся, не забували і про те, що так любили основні глядачі в головному серіалі.