Sony відродить twisted metal. Автора франшизи девіда яффе не покликали

13

Видання vgc з посиланням на свої джерела повідомило, що нова частина культової twisted metal знаходиться в розробці, і роблять її автори провальною destruction all-stars. Творець серії девід яффе вже встиг розкритикувати sony за те, що та не повідомила йому про відродження його дітища.

За чутками, нова twisted metal навряд чи вийде раніше 2023 року і якимось чином пов’язана з серіалом, над яким працює сценарист «дедпула». Джерело також повідомляє, що проект може мати free-to-play як модель розповсюдження. Незважаючи на те, що дані ще не отримали офіційного підтвердження, девід яффе, творець twisted metal і god of war, вже виступив з легкою критикою sony. Можливо, йому вже було про це відомо, але говорити права він не мав.

Яффе зазначає, що давно розійшовся з sony, а компанія нічого йому не винна — відносини закінчилися три роки тому. Однак йому дуже неприємно, що компанія не залучила його до роботи над грою і взагалі не вийшла на контакт. Крім того, творець серії натякнув: у разі чого він легко може заподіяти sony певні незручності, але робити цього не збирається. З іншого боку, каже девід, таких проблем ніколи не було з командою серіалу по франшизі — вона постійно повідомляє йому новини з полів.