Skyrim: топ – 10 кращих заклинань школи відновлення

11

Багато магів скажуть, що школа відновлення-сама нежиттєздатна в skyrim. Сперечатися складно. Ця магія куди менше орієнтована на атакуючі заклинання, її основна мета – підтримання життя драконорожденного. І вже тут рівних їй немає.

Якщо гравець любить зачищати підземелля-кращої підмоги, ніж магія відновлення для нього немає. Жодна інша школа не надає можливості однією рукою кастувати магічний щит, а інший – лікувати свої рани. Можна отруїти ворога або вразити нежить сонячним утратою. Школа зосереджена на винищенні нежиті і допомоги союзникам. Особливо магія відновлення актуально для паладинських білдів.

Щоб гравцям простіше було підібрати відповідні заклинання, в цій статті зібрані 10 з них, з докладним описом, ефектами і вимогами.

10. Відлякування старшої нежиті

Безцінне закляття для рівнів від експерта і вище. На більшості босів воно, на жаль, не спрацює зате в інших випадках послужить вірою і правдою.

На початковому рівні, «відлякування старшої нежиті» змушує всю нежить до 21 рівня пускатися в втечу протягом 30 секунд. У цей пласт немертвих входить значна частина скайрімскіх тварюк, піднятих з могил.

9. Стійкий оберіг

Заклинання захисту неймовірно популярні в скайріме. Стійкий оберіг серед них одне з кращих, завдяки балансу між рівнем захисту, який воно дає, і його вартістю.

Оберіг врятує довакіна навіть від драконячого полум’я. У поєднанні з перком » поглинання захисту”, заклинання дозволить ще й відновлювати магію. Можливо, «стійкий оберіг “і поступається “руйнівнику заклинань”, але те, що він доступний на ранніх етапах гри робить його відмінним вибором при створенні магічного білда.

8. Вогонь сонця

Заклинання “вогонь сонця” було додано в dlc dawnguard . Це одне з небагатьох атакуючих заклять школи відновлення, що завдає шкоди нежиті сонячним світлом.

Діє воно на невеликій площі, завдаючи 25 одиниць шкоди, чим нагадує «вогняну блискавку» школи руйнування. Але “вогонь сонця” куди дешевше. Від дракона не врятує, а ось розібратися з багатьма противниками доповнення dawnguard допоможе.

7. Коло захисту

Якщо «прокляття нежиті» орієнтоване на атаку, то “коло захисту” направлено на підтримку союзників. Він зцілює тих, хто знаходиться в зоні його дії і відганяє нежить.

Швидкість зцілення – 20 одиниць в секунду. Плюс, hp можна відновити за той час, на яке коло відлякає ворогів. Таким чином, заклинання може переломити хід складного бою.

6. Аура стендарра

«аура стендарра ” може здорово виручити, якщо гравець збирається досліджувати кишить нежиттю підземелля або склеп. Аура протягом хвилини буде наносити мерцям шкоди від сонця.

Комусь 10 одиниць здадуться дурницями, але не можна забувати, що це додатковий шкоди до атак в ближньому бою і для тих же паладинів такий бонус буде дуже корисний. Недооцінювати це заклинання, введене в dlc dawnguard не варто, адже скайрім сповнений неупокоєних тварюк.

5. Отруйна руна

Ще одне заклинання з dlc. На це раз-з dragonborn . Воно нарешті дозволило використовувати отруту без алхімії.

Руна завдає цілі 3 одиниці шкоди отрутою в секунду і активна 30 секунд. Відмінне рішення доя бою з ворогом, стійким до стихійної магії. Імунітетом до отрут володіє не так і багато створінь в скайріме.

4. Лікування нежиті

Заклинання маст-хев для вампіра або гравця, чиїм компаньйоном є нежить. Воно діє тільки на немертвих і дає їм 75 одиниць зцілення.

З цим заклинанням, якщо довакін – нежить, працює перк «некромаг». підсумувавши всі додаткові ефекти можна довести кількість відновлюваних одиниць здоров’я до 140.

3. Лікування

З цього просто, але досить потужного заклинання починає більшість гравців. Безперервне відновлення 10 одиниць здоров’я в секунду-відмінна альтернатива зіллям.

Якщо у гравця є бонуси, що знижують вартість заклинання, то його можна використовувати чи не нескінченно. Однією рукою маг б’ється, інший-лікується.

2. Лікування від ран

Найкраще з лікуючих заклинань школи відновлення. Піднімає здоров’я на 100 одиниць, в зі всілякими бонусами – на 150.

«лікування від ран ” цілком і повністю виправдовує свою вартість, а в грамотній збірці і зовсім перевершує всі очікування мага. Є лише один недолік-перезарядка. Втім, це ніяк не знижує його лікуючий потенціал.

1. Прокляття нежиті

Якщо гравець вибрав для себе паладина, ну або просто не переносить нежить, то це заклинання стане його улюбленим. Адже воно змушує буйних мерців палати, розбігаючись в жаху.

На відміну від звичайних відлякують заклинань, це ще й завдає відчутної шкоди, перетворюючи нежить низьких рівнів (або вже ослаблену) в попіл. “прокляття нежиті” прийде на допомогу в більшості підземель.