Скрипт для копіювання сайтів Чорний дракон

143

Чорний дракон — відмінний скрипт для створення мереж сателітів для заробітку на посилальних біржах або підняття свого проекту в очах пошуковиків. Повний мануал, практичне керівництво на конкретному прикладі міститься в архіві.

Тепер для створення мереж сайтів Вам не потрібно великих грошових і часових вкладень, витрати будуть тільки на хостинг і на доменні імена (причому не завжди за домени доведеться платити). Весь софт і скрипти, які знадобляться Вам, ви знайдете в отриманому архіві, деякі, зможете скачати безплатно за посиланнями зазначеним у керівництві.

Кому стати в нагоді даний скрипт?

  • Сателлитчикам для масового виробництва сайтів для бірж. Ви зможете робити десятки (мінімум десятки!) сайтів в день, причому собівартість сайтів буде прагнути до ціни на реєстрацію доменів.
  • Оптимізаторам, які зможуть зробити свої сітки і заощадити посилальні бюджетів. Витрати на сітку можна звести до нуля, не рахуючи звичайно трохи витраченого часу і дрібних платежів начебто оплати хостингу.
  • Продавцям посилань з закритих сіток. Найпростіший спосіб збільшити кількість своїх сайтів і тематичних мереж.
  • Власникам великої кількості доменів, які потрапили під АГС. Затока на них сайти, є великий шанс вийти з-під цього фільтра. Експериментально виводив декілька доменів.
  • Домейнерам – навіщо чекати покупця домену? Краще повісити на домен сайт і отримувати прибуток.
  • Потрібен ТІЦ? Всі методи його нарощування зводяться до купівлі посилань або проспаму сайтів, я не можу гарантувати його, хоча давно відомо багатьом, що сітками набагато вигідніше й ефективніше виховувати тіц.
    Завантажити