Що таке сніппет

Что такое сниппет
Що таке сніппет і як його зробити.
Також хочемо вам порекомендувати перевірка сніпета
Отримавши результати пошукової видачі, ви бачите не тільки назву сайту з відповідним адресою, але й фрагментом – фрагмент тексту з знайденої сторінки. Мало потрапити на топові позиції в пошуковій видачі. Сніппет сторінки відіграє важливу роль в пошуковому ранжируванні. Саме з цього анонсу людина судить про те, чи варто переходити на сайт чи ні.

Чим більше переходів, тим вище відвідуваність і вагоміше авторитет ресурсу. Пошуковик може взяти текст фрагменту довільно, виокремивши який — небудь шматок тексту, чи вважати його мета — тега description. Останній варіант найбільш переважний, так як випадковий фрагмент може не давати повного і достовірного уявлення про зміст сторінки.

Текст фрагменту повинен відображати суть сторінки і мотивувати відвідувача клікнути на посилання (наприклад, ). У вас є всього 2 секунди зацікавити людину.
Бот бере текст фрагменту тільки з description. Не важливо, чи є в тексті ключові слова для пошуку і яка їхня щільність, досить відповідного опису – і ніяких клопотів. Якщо ваша CMS не дозволяє заповнити цей мета — тег вручну, завантажте спеціальний модуль або плагін (наприклад, All in One Seo, Platinum SEO).

Він дозволить заповнювати поле description під кожною статтею (назва, опис, ключові слова). Вибирає сніппет довільно зі всієї сторінки, керуючись щільністю ключових слів або можливістю об’єднання кількох речень. Такий підхід дозволяє отримати більш точне уявлення про релевантності сторінки, ніж текст метатега. Він накладає велику відповідальність на вебмастера в плані підбору контенту сайту.

Після індексації вручну перевірити результати видачі, провести аналіз фрагмента, і при необхідності змінити фрагмент сторінки, відкоригувати текст так, щоб він залишався привабливим для бота та доносив максимум корисної інформації до потенційного відвідувача. Те ж саме стосується Яндекс. Маркету: ручний контроль тегів і велику увагу тексту сторінки. Гарний сніппет в Яндексі може досягати 300 символів. Він повинен бути відмінним від title.