Що собою являє система телтоніка rms

9

Безпека – головний пріоритет розробників телтоніка. Система з віддаленого управління доступом – не виняток. Rms являє собою хмарну платформу, яку щодня використовують тисячі компаній в різних куточках земної кулі. Далі ми опишемо основні кроки щодо впровадження та забезпечення безпеки.

Для чого потрібна система rms

Керівництво користувача системи телтоніка rms називає програмне рішення системою віддаленого управління. Розробка запатентована, у неї більше мільйона користувачів в корпоративному секторі, включаючи гігантів ринку на зразок наса, нетфлікс, самсунг. За різними даними, система телтоніка є найбільш безпечним рішенням з усіх. У нього є атестації, дозволи.

Шлюзи з маршрутизаторами телтоніка нетворкс здійснюють обмін даними з платформою, задіють mqtt протокол (або телеметричний паспорт для повідомлень). Зв’язок кешується, для підписів застосовуються rsa. Сукупно методика взаємодії відповідає всім запитам млс, що гарантує 100% потужність, конфіденційність особистих даних (захист набагато вище, ніж в більш старих версіях).

Рівень надійності

Клієнтам системи rms доступ відкривають за допомогою https каналів. Спілкування зашифроване, тому особисту інформацію ніхто не перехопить, доступ до реєстраційного запису не отримає. Щоб підвищити безпеку даних, був впроваджений метод для авторизації по типу oauth 2.0 з двостороннім типом перевірок. Він виключає ризики несанкціонованого доступу навіть у випадках крадіжки особистих даних, отримання доступу до запису.

Плюси

Основні переваги телтоніка rms:

  • загальний контроль. Отримуйте доступ до комплексних рішень для управління відразу набором пристроїв з єдиної платформи. Є віддалені командні рядки, доступ через онлайн-інтерфейс, деталізована фільтрація за параметрами.
  • віддалене адміністрування. До всіх пристроїв, в тому числі тим, які виробляються не брендом телтоніка.
  • швидкі оповіщення. Налаштування спрацьовують в режимі онлайн. Ви будете в курсі, що відбувається з підключеними пристроями. Спецоповіщення можна робити за подіями на зразок рівня сигналу, статусу, пр.
  • звіти. Для їх отримання досить буде налаштувати призначену для користувача систему.